Valstybės valdomai „Kelių priežiūrai“ nuo 2023 m. liepos 17 d. laikinai vadovaus bendrovės Finansų departamento direktorius Kristupas Baranauskas. Jis pakeis iki tol nuo 2019 m. liepos mėn. generalinio direktoriaus pareigas ėjusį Rolandą Rutėną, su kurio darbo santykiai nutrūksta 2023 m. liepos 14-ąją. Toks sprendimas bendru šalių susitarimu priimtas po bendrovės valdybos narių posėdžio.

„Kelių priežiūros“ valdybos pirmininkas Vygantas Sliesoraitis dėkoja R. Rutėnui už užbaigtą organizacijos transformaciją – regioninių įmonių susijungimo etapą į vieną akcinę bendrovę, pastangas kelių priežiūros veiklos efektyvinimui, organizacijos kultūros keitimą.

„Kelių priežiūra“ yra atsakinga už strateginį valstybinės reikšmės kelių tinklą, įmonei keliami  ambicingi efektyvumo ir kokybės tikslai. Pasak įmonės valdybos narių, ne visi keliami lūkesčiai dėl valstybei svarbių prioritetų įgyvendinimo buvo atliepti reikiamu įsitraukimu ar skiriamu dėmesiu, kad ir toliau būtų siekiama aukščiausio kelių priežiūros paslaugų kokybės standarto. Todėl bendru sutarimu priimtas sprendimas dėl įmonės vadovo keitimo.

Artimiausiu metu viešojo konkurso būdu bus skelbiama naujo bendrovės vadovo atranka.

Bendrovė yra atsakinga už 21 tūkst. kilometrų valstybinės reikšmės kelių priežiūrą. Žiemą užtikrina, kad keliai būtų pravažiuojami, pavasarį–rudenį gerina kelių kokybę, atnaujindama susidėvėjusias kelių dangas, profiliuodama žvyrkelius, prižiūrėdama kelio statinius, želdinius ir kt.

2022 m. AB „Kelių priežiūra“ uždirbo 24 proc. daugiau pajamų, tačiau bendrovės veikla praėjusiais metais dėl kompleksinių priežasčių buvo nuostolinga.

AB „Kelių priežiūra“ inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: