Šiandien darbą sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio komandoje baigia viceministrė Živilė Simonaitytė.

„Šiandien paskutinė mano kaip viceministrės darbo diena. Pastarieji metai buvo kupini be galo įdomių iššūkių – esu dėkinga ministrui Arūnui Dulkiui už suteiktą galimybę dirbti kartu. Tai vertinga patirtis. Visgi, gyvenimas nestovi vietoje – po ilgų dvejonių priėmiau sprendimą grįžti prie atidėtų projektų ir asmeninių planų. Dėkoju visai SAM komandai už darnų bendradarbiavimą ir linkiu visiems sveikatos ir stiprybės“, – sako Ž. Simonaitytė.

Ministras Arūnas Dulkys teigia itin vertinantis viceministrės indėlį.

„Živilė labai sustiprino mūsų komandą. Nuo pat pradžių dirbome ranka rankon per bene sudėtingiausią pandemijos laikotarpį, kai reikėjo žaibiškai sukurti visą vakcinavimo strategiją, sustyguoti testavimo procesus ir užkardinti visas įmanomas COVID-19 pandemijos grėsmes. Esu jai dėkingas už pasitikėjimą manimi, ryžtą ateiti į šias atsakingas pareigas ir nenuilstamą darbą per pastaruosius metus. Jos Lietuvos žmonių sveikatos labui skirti metai buvo daugiau nei galėjau tikėtis, dirbant tokiomis sudėtingomis sąlygomis. O šiandien gerbiu Živilės norą ir apsisprendimą rinktis kitą savirealizacijos kelią. Linkiu jai didžiausios sėkmės“, – pabrėžia ministras.

Eidama sveikatos apsaugos viceministrės pareigas, Ž. Simonaityte buvo atsakinga už COVID-19 pandemijos valdymą, kuravo finansų, teisėkūros sritį, bendradarbiavimą su Lietuvos bei užsienio institucijomis ir organizacijomis.

Iki darbo Sveikatos apsaugos ministerijoje socialinių mokslų daktaro laipsnį turinti Ž. Simonaitytė ėjo valstybės kontrolieriaus pavaduotojos pareigas. Daugiau nei dešimtmetį kaupta patirtimi audite dalijosi su Vilniaus universiteto studentais, dėstydama audito teoriją. 

SAM inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: