Darbingas gaisrininkų pirmadienis: degantys balkonai, ūkiniai pastatai, įtartini žaibo kirčiai

Darbingas gaisrininkų pirmadienis: degantys balkonai, ūkiniai pastatai, įtartini žaibo kirčiai
BAL 10
2018-04-10 08:39 2018

Vien tik pirmadienio dieną priešgaisrinės tarnybos pagalbos prireikė net  keliose vietose. Gaisrininkams teko skubėti ė keturis įvykius, kurių metu įtarimai dėl žaibo sukelto gaisro, degančio ūkinio pastato, kopėčių panaudojimas patenkant į butą.

Pirmadienį, apie 11 val.30 min., pranešta, Kulvos sen. Kurmagalos k. dega ūkinis pastatas. Gaisrininkams nuvykus nurodytu adresu, degė prie ūkinio pastato (20x30 m) priblokuotas priestatas, kuris buvo nenaudojamas.  Gaisro metu nudegė stogas bei sienos. Laimei pavyko išsaugoti senų fermų pastatą. Pirminiais duomenimis gaisras kilo nuo kūrenamo laužo dėl neatsargaus žmogaus elgesio su ugnimi.    

Tą pačią dieną apie 16 val., gautas pranešimas, kad Upninkų sen. Upninkų k. Jaunystės g. dega balkonas esantis trečiame aukšte. Nuvykus į įvykio vietą degė trijų aukštų daugiabučio namo balkono plastikinis rėmas. Pirminiais duomenimis gaisras galėjo kilti nuo padegtų tujų prie namo. Gaisro metu apdegė, aprūko ir išdužo 3 butų balkonų stiklai. Informuotas atsakingas Jonavos PGT VPPS inspektorius ir VPK pareigūnai. Įtariamas padegimas. Įvykis tiriamas.

Apie 16 val. 36 min., buvo gautas moters pranešimas, kad jos mama serga depresija, į skambučius neatsiliepia, baiminasi, kad gali būti kas nutikę. Į Panerių gatvės 29 namo butą priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pateko kopėčių pagalba. Viduje rasta ant lovos mieganti 50 metų moteris.

Vakar vakare griaustinis ir žaibai sukėlė įtarimus aplinkiniams gyventojams, kad galimai nuo žaibo kirčio galėjo kilti gaisras. Apie 21 val., gautas pirminis pranešimas, kad Kulvos sen., Čičinų k., Pieninės g.  nuo žaibo užsidegė 1 aukšto pieninės pastatas. Nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad moteris už pieninės degina šakas. Pirminis pranešimas nepasitvirtino. Šakos buvo deginamos apie 3 m² plote.

Parengta pagal Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos informaciją

Asociatyvi Pixabay.com nuotrauka

Panašūs straipsniai

Tiriami dviejų kilusių gaisrų atvejai

Tiriami dviejų kilusių gaisrų atvejai

Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, kovo 20 - ąją kilo du gaisrai – pradėti tyrimai gaisro priežasčiai nustatyti. Penktadienį, 20 val. 14 min., gautas pranešimas, kad Bukonių sen...

Upninkų seniūnijoje supleškėjo medžiotojų namelis

Upninkų seniūnijoje supleškėjo medžiotojų namelis

Kaip praneša Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, vakar kovo 18-ąją, apie 21.20 val gautas pranešimas, kad Upninkų seniūnijoje, Eglinės kaime dega medžiotojų namelis.  Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams gel...

Gaisro metu Užusaliuose žuvo žmogus

Gaisro metu Užusaliuose žuvo žmogus

Sausio 15-osios vakarą, apie 20 val. 46 min. gautas pranešimas, kad Užusalių sen., Pašilių k., S/B ,,Pašiliai", Beržyno g. dega kaimynų medinis namas, o viduje yra neįgalus asmuo. Atvykus ugniagesiams, m...