Kovo 27-osios vakarą, 21 val. 35 min., gelbėjimo tarnybos sulaukė pranešimo, kad nuo pastato stogo Žeimių gatvėje mato rūkstančius dūmus.

Į įvykio vietą buvo atsiųsti ugniagesiai gelbėtojai ir medikai, tačiau paaiškėjo, kad gaisro nėra.

Jonavos kultūros centro (JKC) teatras kovo 27 ir 29 dienomis organizuoja spektaklį „Ekskursija“, kurio metu žiūrovai keliauja per nepažįstamas erdves nuo tamsių rūsių iki žvaigždes atveriančio stogo. Viena iš pasirodymo dalių – ant JKC pastato stogo leidžiami dirbtiniai dūmai, kurie praeiviui ir sukėlė įtarimą dėl galimo gaisro.

Kaip sako JKC teatro režisierius Mantas Jančiauskas, gelbėjimo tarnybų atvykimas neatgraso nuo minties ir toliau rengti šį pasirodymą.

„Čia yra pasirodymo dalis, kai ant stogo leidžiami dirbtiniai dūmai, kurie yra vientisi, todėl praeiviams ir galėjo atrodyti, jog kilo gaisras, tad ir suvažiavo gaisrininkai ir medikai. Bet, tikiuosi, spektaklio neteks nutraukti“, - praėjusio vakaro įspūdžiais dalinosi režisierius.   

JKC teatro pasirodymai ir idėjos jau ne pirmą kartą pritraukia neeilinį gelbėjimo tarnybų dėmesį. 2018 metų rugpjūčio 31-ąją gelbėjimo tarnybos skubėjo ant Jonavos tilto per Nerį, kuomet čia teko vykti ir gaisrininkams – gelbėtojams su valtimi, ir policijos pareigūnams. Tais metais buvo pranešta, kad Ralio g. 1A, ant tilto turėklų užlipusi moteris ir ketina nušokti į upę. Tačiau šis iškvietimas vėliau perkvalifikuotas kaip nepagrįstas, mat paaiškėjo, jog ant tilto per Neries upę Jonavos kultūros centro teatro grupė buvo surengusi būsimo spektaklio „Laisvė“ fotosesiją.

Plačiau apie tų metų situaciją skaitykite ČIA.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: