Jonavos seniūnijos Ruklos miestelio ir Ruklos kaimo  seniūnaičių rinkimai vyks: 2024 m. liepos 1 ir 2 dienomis iki 2 dienos 19.00 val. , balsavimas elektroninių ryšių priemonėmis savivaldybės interneto svetainėje www.jonava.lt 2024 m. 3 dieną, balsuojant  raštu, adresu Laumės g. 2, Rukla, seniūnijos patalpose nuo 10.00 val. iki 19.00 val.

Kviečiame ir skatiname aktyvius, turinčius gerų idėjų, nestokojančius energijos ir norinčius įsilieti į aktyvų visuomeninį gyvenimą Ruklos miestelio ir jo apylinkių gyventojus įsivertinti savo galimybes ir pasvarstyti dėl kandidatavimo į seniūnaičio poziciją. Taip pat lauksime aktyvių Ruklos gyventojų ir/ar bendruomeninių organizacijų pasiūlymų dėl galimų kandidatų į seniūnaičius. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.

Kandidatų registracija vyks Jonavos seniūnijos patalpose adresu Laumės g. 2, Rukla nuo 2024 m. birželio 17 d.  iki 2024 m. birželio 26 d. (įskaitytinai) darbo valandomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (pirmadieniais iki 18.00 val., penktadieniais iki 14.00 val.), pietų pertrauka nuo 12.00 val. iki 12.45 val. Tel. pasiteiravimui +370 349 73101.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Seniūnaičiu negali būti renkamas asmuo, kuris:

1) įstatymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą;

2) yra įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos narys;

3) Seniūnaičiu negali būti renkamas tos savivaldybės tarybos narys, savivaldybės administracijos direktorius, vicemeras (-ai), savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos valstybės tarnautojas ar darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį, savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas ar darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį;

4) Seniūnaičiu negali būti renkamas asmuo, kuris teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.

Kandidatas į seniūnaičius seniūnijai turi pateikti:

Rašytinį kandidato sutikimą (Jei kandidatas nesutinka, kad deklaruota gyvenamoji vieta būtų patikrinta Gyventojų registro sistemoje, jis įsipareigoja prie sutikimo pateikti pažymą apie gyvenamosios vietos deklaraciją)

Kandidato gyvenimo aprašymą

Siūlymą pasirašytą ne mažiau kaip 2 gyventojų arba bendruomeninės organizacijos. Jei siūlymą teikia bendruomeninė organizacija, kartu turi būti pridėta patvirtinta susirinkimo protokolo kopija ar jo išrašas.

Kandidatas gali atšaukti savo kandidatūrą ne vėliau kaip prieš 3 darbo  dienas iki rinkimų, pateikęs seniūnui rašytinį atsisakymą kandidatuoti.

Seniūnaičių rinkimai galimi, jei įregistruojamas bent vienas kandidatas.

JONAVOS SENIŪNIJOS SENIŪNAITIJŲ RIBOS: 

Ruklos kaimo seniūnaitija:  

Jonalaukio kaimas

Kamšalų kaimas

Konstantinavos kaimas

Ruklos kaimas

Tartoko kaimas

Venecijos kaimas

Artilerijos g.

Bokšto g.

Ruklos miestelio  seniūnaitija: 

Karaliaus Mindaugo g.

Laumės g.

Paupio g.

Piliakalnio g.

Ruklio g.

Rupeikio g.

Šaudyklos g.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: