Automobilių aikštelė šalia Jonavoje įsikūrusio ,,LIDL" lyg ir neturėtų kelti problemų vairuotojams - vietos čia apstu, o ir linijos subraižytos aiškiai. Tačiau tarp pastarųjų nuolat kyla ginčai dėl automobilių parkavimo ne tarp specialiai sužymėtų, bet šalia neįgaliųjų vietų - ne kartą diskutuota, kad čia stovinčių transporto priemonių valdytojai bando būti gudresni už gudresnius ir sustoti ten, kur iki parduotuvės įėjimo vos keli metrai.

Dar pernai į tai dėmesį atkreipė portalo jonavoszinios.lt skaitytoja  Violeta. Tuomet pareigūnai paaiškino, kad kiekviena tokia situacija turėtų būti vertinama individualiai, tačiau automobilius aikštelėse reikia parkuoti pagal nubraižytas linijas ir netrukdyti nei kitoms transporto priemonėms, nei pėstiesiems (plačiau skaitykite čia). Visgi, vakar, spalio 14-ąją, aptartoje vietoje užfiksuotas ir pačių jų automobilis, apie tai pranešusiai skaitytojai sukėlęs klausimą, ar pareigūnai elgiasi deramai? 

,,Žinau, kad automobiliai čia taip statomi nuolat. Ir juokinga, ir graudu - vietų pilna, bet savo sėdimųjų pajudinti nesugebama. Dabar čia jau stovi policija. Ar jie tikrai atskubėjo į iškvietimą? Toks pavyzdys, net jei nėra nusižengimo, nuvilia", - tokį prierašą prie atsiųstos nuotraukos pridėjo skaitytoja.

Visgi, anot pačių Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyrio atstovų, kuriems buvo perduotos minėtos nuotraukos, pažeidimo čia nėra.

,,Policijos pareigūnai į parduotuvę atvyko atlikti neatidėliotinų procesinių veiksmų aplinkybių patikslinimo medžiagoje pagal jiems pavestą užduotį.

Aplinkybių patikslinimo medžiaga atlikinėjama dėl to, jog vakar  į Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK kreipėsi moteris, kuri nurodė, kad jai būnant parduotuvėje iš jos turimos rankinės dingo (galimai buvo pavogta) piniginė su piniginėje buvusiais pinigais, įvairiomis kortelėmis, asmens dokumentais.

Pareigūnai KET nepažeidė, buvo paliktas atstumas, kad atvykę į šalia esančią vietą asmenys galėtų netrukdomai išlipti", - teigia komunikacijos poskyris.

Tačiau panašu, kad aptartos vietos išties lyg medumi pateptos - vos savo darbą atlikę pareigūnai pasišalino, jose ramiai sau pasistatė kiti vairuotojai. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: