Tai bent pasiekimai. Mūsų darželis gavo pačius aukščiausius įvertinimus, praneša Vaikų lopšelis–darželis „Dobilas“. 

Dar pavasarį mūsų darželio ugdytiniai dalyvavo vaikų žemėlapių konkurse „Mano ateities pasaulis“, kurį organizavo Lietuvos Kartografų Draugija. Konkurse buvo pateikta daugiau kaip 870 darbų. Sudaryta komisija atrinko pačius geriausius darbus, kurie pateko į organizuojamą parodą Lietuvoje. Net 19 mūsų darželio ugdytinių darbų pateko tarp geriausiųjų. 

Pagal konkurso taisykles vienas dalyvis galėjo siųsti 3 savo darbus. Neįtikėtina, kad Elzės Marijos Jakubėnaitės, Miglės Liutkevičiūtės ir Emos Kubiliūnaitės į konkursą buvo išsiųsta po 3 darbus ir visi darbai pateko į organizuojamą parodą Lietuvoje (paruošė mokytoja Dijana Borisovienė). Elzės darbas atstovaus Lietuvai Italijoje, o Lietuvoje dar pelnė ir papildomą rėmėjų apdovanojimą. Tarp  geriausių darbų pateko Gabijos Ivanauskaitės, Elijos Maneikaitės, Evelinos Imbrasaitės, Smiltės Andriuškaitės, Lėjos Asačiovaitės (paruošė mokytoja Dijana Borisovienė), Armando Čekanavičiaus (paruošė mokytoja Agnė Pajaujytė) darbai.

Į parodą Lietuvoje pateko ir 4 buvusių priešmokyklinukų darbai (dabar jau pirmokai). Tai Miglės Darelaitės (2 darbai), Kotrynos Drumstaitės, Veronikos Meilūnaitės ir Lėjos Skinulytės (paruošė mokytoja Milita Čelkonienė) darbai. 

Sveikiname mūsų žvaigždutes. Tai mūsų džiaugsmas ir pasididžiavimas. 

 

Vaikų lopšelio–darželio „Dobilas“ mokytoja ekspertė Dijana Borisovienė

 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: