Pastarosiomis dienomis, nuo kovo mėnesio pradžios, Jonavoje vis daugėja pranešimų apie nusikalstamas veikas, vagystes, avarijas ar kitas nelaimes. Deja, tokių pranešimų srautas nemažėja.  

Kovo 4  d. apie 21:00 val. gautas pranešimas, kad Chemikų g. reikalinga ugniagesių gelbėtojų pagalba patekti į butą, nes bute vyrui (gim. 1975 m.) sutriko sveikata. Policijos pareigūnams patekus į vidų, vyras perduotas medikams. 

Kovo 4 d. apie 22.10 val. Jonavoje, Chemikų g., gautas pranešimas, jog viename bute vyras galimai laiko ir naudoja šaunamąjį ginklą. Policijos pareigūnams atvykus nurodytu adresu, bute rasta akivaizdžiai neblaivi moteris (gim. 1952 m.), kuri paaiškino, jog gyvena kartu su giminaičiu (gim. 1988 m.). Moteris nurodė, jog vyras šiuo metu yra išėjęs. Apžiūrėjus butą rasti du žaisliniai airsoft pistoletai. 

Kovo 5 d. apie 21.40 val. buvo gautas pranešimas, jog Jonavoje, Žeimių tak., vyras balkone kelias valandas rėkia. Atvyko visos tarnybos, policijos pareigūnai patikrino vyro (gim. 1987 m.) blaivumą, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis -  2,73 prom. Vyrui surašytas administracinio nusižengimo pagal ANK 484 str. 1 d., nes vyras neblaivus buvo bendro naudojimo balkone. 

Kovo 6 d. apie 6.47 val. gautas pranešimas, kad Žeimių sen., Kuigalių k. matyti, kad nuo kelio nuvažiavęs automobilis. Gelbėjimo tarnybos atvykus į vietą paaiškėjo, kad nuo kelio buvo nuvažiavęs automobilis „Audi A6“. Laimei, prispaustų ir sužeistų žmonių nebuvo. Gelbėjimo virve automobilis ištrauktas. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: