Kovo 4 dieną, Klaipėdoje, vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionatas, kuriame varžėsi šeši Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) sportininkai.

Geriausiai sekėsi Pauliui Bagdonavičiui, kuris 3000 m  sportinio ėjimo rungtyje finišavo antras ir iškovojo sidabro medalį.

Aukštą, septintą vietą, gerindamas savo asmeninį rekordą 60 m bėgimo rungtyje,  iškovojo sprinteris Adrijus Dapkus, kuris „per plauką“ nepateko į finalinį bėgimą.

Kovo 5-6 dienomis, Kaune, vyko Lietuvos jaunimo čempionatas, kuriame Ema Sarafinaitė 400 m bėgime taip pat tapo vicečempione.

Jos treniruočių draugė Greta Malinauskaitė 1500 m bėgimo rungtyje finišavo penkta.

Gustas Lamokovskij varžėsi dvi dienas ir pagerino savo asmeninius rekordus uždarose patalpose - 3000 m bėgime buvo septintas, o 1500 m  bėgime finišavo vienuoliktas.