Tie kas sekmadienį užsuko į Jonavos Joninių slėnį jau žino, kad Jonavos slidinėjimo centro sniego gaminimo patrankos jau pradėjo savo darbą. Tai liudija apie džiugias naujienas žiemos sporto mėgėjams tikimasi, kad sporto miestu vadinama Jonava netrukus galės pakviesti visus juos ne kur kitur, o į slidinėjimo trasas. Ar jau žinoma, kada tiksliai bus atidarytos trasos? 

Kaip pasakoja Slidinėjimo centru besirūpinančios UAB ,,Jonavos paslaugos" direktoriaus pavaduotojas komunaliniam ūkiui Ričardas Laboga, kol kas su atidarymo datos paskelbimu nereikėtų skubėti.

,,Ruošiamės, dirbam, tačiau viskas priklauso nuo oro sąlygų, o prognozės nuolat keičiasi. Vieną dieną pranašauja, kad sulauksime minus 8 laipsnių, kitą prognozė jau būna kitokia. 

Nors sniego gamyba galima nuo minus 3 laipsnių, esant tokiai temperatūrai jo pagaminama ne tiek daug, kaip norėtųsi. Dėl to tikimės, kad šaltis neatsirauks, turėsime daugiau minuso ir trasų pasiruošimas bus sėkmingas",  sakė R. Laboga.

Jonavos slidinėjimo centre, kaip ir anksčiau, bus galima išsinuomoti slidinėjimo įrangos, norinčių lavinti slidinėjimo įgūdžius lauks instruktoriai. 

,,Įranga jau atvežta. Dabar laukiam sniego. Instruktorių pagalba numatyta tiek suaugusiems, tiek vaikams", teigė R. Laboga.

Netrukus slidinėjimo trasos bus apjuostos ir slidinėjimo centro ribas žyminčia tvora. 

Laukiantys slidinėjimo centro atidarymo turėtų sekti naujienas Jonavos slidinėjimo centro bei ,,Jonavos paslaugų" puslapiuose.

Informacija, kai bus tiksliai žinoma atidarymo diena, bus paskelbta viešai.

Praėjęs slidinėjimo centro sezonas baigėsi šių metų vasario antroje pusėje. Kaip atrodė jo statistika?

Jonavos slidinėjimo centras veikė 50 dienų, o iš viso parduoti 6008 bilietai. Darbo dienomis įprastai sulaukdavome apie 130–150 žmonių, o savaitgaliais 250–300 lankytojų. Didžiausias skaičius bilietų buvo nupirktas sausio 23 dieną (407 bilietai).

Viliamasi, kad dabar sulaukta žiema bus dėkinga žiemos sporto mėgėjams ir jie galės kuo dažniau susitikti ne kur kitur, o Jonavoje. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: