Jau šiandien Jonavos sporto arenoje pirmą kartą šį sezoną priimsime svečius iš Gargždų. Prieš laukiančią dvikovą tradiciškai pakalbinome vieną iš mūsų komandos atstovių – Eglę Laurinavičiūtę. Darbščioji kineziterapeutė sutiko papasakoti apie savo karjeros pradžią, augantį dirbančių merginų skaičių vyrų krepšinyje bei kuo ją žavi darbas Jonavoje.

Vaikystėje pati sportavai rankinį, ar pasirinkdama siekti kineziterapeutės kelio nuo pat pradžių svajojai dirbti sporto komandose?

Viskas įvyko natūraliai, nes nuo jaunystės žaidžiau rankinį ir man patiko sporte gaunamas adrenalinas, pergalių džiaugsmas, komandinis gyvenimas. Studijoms artėjant į pabaigą jau žinojau, jog norėčiau save išbandyti kitoje sporto komandų pusėje.

2019 m. sezone, tau pradedant dirbti Lietuvos krepšinio lygoje, dar būdavo retenybė pamatyti kineziterapeutes merginas dirbančias vyrų komandose, o dabar vis daugiau merginų galima pastebėti dirbančių šioje pozicijoje visoje lygoje. Ar dabar tai matydama nesijauti viena iš šios profesijos pionierių vyrų krepšinyje?

Kai aš pradėjau dirbti lygoje, pamenu, jog Pasvalyje dirbo Laima, o Utenoje Loreta. Aš tikrai nebuvau pirmoji, tačiau dabar žymiai daugiau merginų dirba stipriausiose šalies komandose. Pernai gera mano draugė Austėja dirbo Kėdainių ekipoje, su kuria palaikome artimą ryšį ir visada galėdavome apie viską padiskutuoti. Tikrai smagu dėl besikeičiančios moterų situacijos vyrų krepšinyje bei matomų daugiau merginų veidų priešininkų komandose.

Praeityje esi dirbusi su T. Pačėsu bei V. Chomičiumi, kokios patirties davė darbas su šiais strategais?

Tai buvo mano pirmas visiškai profesionalus darbas, kur išmokau pilnai planuoti dienotvarkę bei profesionaliai žiūrėti į visą sporto komandos rutiną. Iki tol buvau dirbusi rankinyje, kur viskas buvo laisviau, tad darbas su šiais strategais labai užgrūdino ir išmokė nemažai detalių, kurios praverčia iki šiol.

Su Virgiu darbuojiesi jau 3 sezoną iš eilės, kurios trenerio savybės padaro jį tokiu ypatingu bei tau patinka labiausiai?

Man labai patinka jo emocionalumas, tai žmogus, kuris absoliučiai myli krepšinį bei tai ką daro. Jis labai myli visus savo žaidėjus, kas kitą kart, žiūrint rungtynes ar video, gali pasirodyti klaidingai. Jis visada stoja mūru už savo komandą bei yra visiškai atsidavęs savo darbui.

Ne pirmus metus dirbant Jonavoje tikriausiai jaučiasi, jog šis miestas labai myli krepšinį. Koks tavo ryšys su Jonava?

Tikrai jaučiasi, jog jonaviečiams labai rūpi krepšinis, visose namų rungtynėse turime didelį palaikymą, po išvykos rungtynių ištikimiausi komandos fanai skanduotėmis pasitinka komandą, kas mano akimis yra nerealu! Mėgaujuosi šiuo gyvenimo etapu ir tikrai yra didelis malonumas atstovauti komandą, kuri taip rūpi miestiečiams.
Pirmadienį Jonavos „CBet“ namuose pradės trijų namų rungtynių seriją priimdama „Gargždų“ krepšininkus.

Pirmadienio susitikimo su gargždiečiais pradžia – 18:30.
Bilietus į rungtynes platina - Ticketmarket.lt
Bilietų nuoroda: bit.ly/3glCYEW

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: