Portalo jonavoszinios.lt pranešimų skiltį „Pranešk naujieną“ pasiekė Erikos iš Juodmenos g. laiškas, kuriame moteris klausia -  ar gyvenamųjų namų kvartale įrengėme autostradą?

„Ar bus kada įrengtos saugumo priemonės Juodmenos gatvėje, nes panašu, kad vakarais ji tampa autostrada, kur greičio ribojimų nepaisoma? Ar lauksime kokių nelaimingų įvykių?“, - teiravosi Erika.

Įprastai tokie klausimai, susiję su eismo saugumo priemonėmis, sprendžiami Jonavos r. Saugaus eismo komisijos (SEK) posėdžiuose, tad moters klausimas perduotas pastarajai.

Šiandien, rugsėjo 19-ąją, po ilgesnės pertraukos buvo surengtas SEK posėdis, kuriame ir buvo aptarta Juodmenos g. situacija.

Anot SEK, norint, kad minimoje teritorijoje būtų įrengiamos eismo saugumo priemonės – greičio ribojimo kalneliai ar greičio ribojimo ženklai ir pan., tam turėtų pritarti dauguma gyventojų. Šį klausimą nuspręsta pavesti Juodmenos seniūnaitijos seniūnaičiui,  kuris apklausęs to kvartalo gyventojus, surinkęs parašus dėl eismo saugumo priemonių įrengimo, kreiptųsi į SEK. Tik tuomet, jei tam pritartų didžioji dauguma gyventojų, būtų sprendžiama dėl Juodmenos gatvėje įrengiamų eismo saugumo priemonių.    

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: