Kaip skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 72 gaisrų ir atliko 73 gelbėjimo darbus.

Gaisrų bei gelbėjimo darbų suvestinėje - įvykiai ir Jonavos rajone. 

Vasario 10-ąją 13 val. 44 min. gautas pranešimas, kad Ruklos sen., Venecijos kaime dega vieno aukšto medinis namas, nukentėjusių žmonių nėra, patys gesina. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė dalis pastato sienos, patalpa buvo uždūminta. Medinis garažas-sandėliukas su priestatu 6x8 m, stogas skardinis - išdegė ir nuardyta 10 m² vidinės pastato sienos, medinės lentelės, išdegė 10 m² ir nuardyta 15 m² medžio drožlių plokščių, apšiltinimo medžiaga, išdegė 5 m² išorinės pastato sienos. Apsaugotas už 10 m nuo gaisravietės esantis mūrinis gyvenamasis namas. Įvykis tiriamas. 

Vasario 11 d., 5 val. 57 min. gautas pranešimas, kad J. Ralio g. kieme iš mikroautobuso veržiasi dūmai, gali užsidegti. Dėl dujų įrangos nėra aišku. Kaip paaiškėjo vėliau, žmogus buvo užvedęs automobilį „Fiat Ducato“ ir įjungęs pašildymą, dėl to kilo dūmai. Iškvietimas nepagrįstas.

Vasario 11-ąją, apie 18 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo policijos prašymą, kad Žeimių sen., Kuigalių k. po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą  Apie 10 m ilgio ir 0,5 m pločio atkarpoje buvo išsilieję eksploatacinių techninių skysčių. Kelio danga buvo nuvalyta ir nuplauta.

Parengta pagal pirminius įvykių suvestinės duomenis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: