Tradicinio rajono savivaldybės Padėkos vakaro metu įteikti svarbiausi savivaldybės apdovanojimai – „Krištolinė gulbė“ atiteko Jonavos krepšinio klubo „CBet“ komandai, o „Šviesos bokštu“ apdovanotas Jonavos baseinas.

Iškilmingame renginyje apdovanojimus įteikė Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

„Šiandien mes apdovanojame dvi ypatingas organizacijas, kurios savo veikla ir pastangomis sutelkia jonaviečius, suvienija mus visus ir dovanoja daug nuostabių akimirkų, garsina Jonavą už rajono ribų.

Per dešimt jau įvykusių Padėkos vakarų esame pagerbę įvairias rajono bendruomenes, organizacijas ir asmenis už jų iniciatyvas ir pastangas. Pernai visi nuoširdžiai dėkojome Batėgalos bendruomenei už išgelbėtas gyvybes.

Šie metai buvo ramesni. Nepaisant to, aš labai džiaugiuosi galėdamas išreikšti nuoširdžią padėką kiekvienam iš Jūsų.

Dėl Jūsų visų pastangų, įsipareigojimų ir meilės savo miestui mums pavyksta įgyvendinti daug gražių projektų, pagerinti aplinką ir kurstyti tą ypatingą dvasią, kurią jaučiame Jonavoje.

Mes, kaip bendruomenė, esame stiprūs ne tik dėl didelių projektų ir pergalių, bet ir dėl mažų, kasdieninių dalykų – šypsenų, gerų emocijų, buvimo kartu.

Ačiū visiems už jūsų bendrystę ir už tai, kad galiu būti šios puikios bendruomenės dalimi“, - kabėjo rajono meras M. Sinkevičius.

Krištolinė gulbė

„Krištolinė gulbė“ Jonavos krepšinio klubo „CBet“ komandai įteikta už reikšmingas pastarųjų metų pergales, įrašytas į Jonavos sporto istorijos puslapius ir Jonavos vardo garsinimą Lietuvoje bei miesto bendruomenės telkimą sportinėms pergalėms siekti.

Jonavos „CBet“ metų pradžioje iškovojo antrąją vietą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre, o LKL sezono pabaigoje tik per žingsnį atsiliko nuo bronzos medalių.

Jonavos klubas subūręs ištikimų sirgalių bendruomenę, kuri gausiai užpildo Jonavos sporto arenos tribūnas, keliauja į rungtynes kituose miestuose ir aistringai palaiko savo komandą.

Pats klubas aktyviai dalyvauja Jonavos miesto renginiuose ir bendruomenės iniciatyvose.

Šviesos bokštas

Apdovanojimas „Šviesos bokštas“ Jonavos baseinui įteiktas už naujų sveikatinimosi ir aktyvaus laisvalaikio tradicijų kūrimą Jonavos rajono gyventojams – nuo kūdikio iki senjoro.

Prieš metus atidarytą naująjį Jonavos baseiną jau aplankė per 100 tūkst. lankytojų. Nuo pat pirmos atidarymo dienos baseiną gausiai lanko ne tik Jonavos gyventojai, bet ir miesto svečiai.

Baseine vyksta plaukimo pamokos rajono mokyklų mokiniams, užsiėmimai kūdikiams ir nėščiosioms, mankštos senjorams.

„Krištolinė gulbė“ ir „Šviesos bokštas“ yra oficialūs Jonavos rajono savivaldybės apdovanojimai, teikiami savivaldybės mero iškilmingų, šventinių renginių metu.

Krištolinės gulbės statulėlė, simbolizuojanti Jonavos miesto herbą, teikiama už ypatingai svarų indėlį, o stiklinė miesto simbolio „Šviesos bokšto“ statulėlė – už indėlį į Jonavos rajono plėtrą, pramonę, kultūrą, švietimą, sportą, žemės ūkį ar kitas sritis, tai pat už nuolatinę paramą.

Statulėlės gaminamos pagal specialų užsakymą ir teikiamos kartu su apdovanojimų pažymėjimais.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: