Prie Jonavos „CBet“ ekipos šią vasarą prisijungęs puolėjas iš Serbijos Goran Huskič mėgaujasi gyvenimu Lietuvoje, o krepšinio aikštelėje fiksuoja solidžią statistiką „Betsafe-LKL“ krepšinio lygoje. 211 cm ūgio centras prieš artėjančias penktadienio rungtynes su „Wolves“ ekipa sutiko pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais bei įžvalgomis apie laukiančias rungtynes.

Ar jau spėjai apsiprasti Lietuvoje? Kokie tavo pirmieji įspūdžiai prabėgus pirmajam mėnesiui Jonavoje?

Viskas kol kas tikrai gerai. Lietuva krepšinio požiūriu yra labai panaši šalis į Serbiją. Rūbinėje jaučiuosi labai gerai, nes su vietiniais žaidėjais esame panašaus mentaliteto ir įsilieti į komandą nebuvo sunku. Lietuva yra labai graži šalis, kiek teko važiuojant stebėti gamtą ir kraštovaizdį, buvo labai gražu, žmonės yra labai malonūs, paslaugūs ir neįkyrūs.

Kartu su savo žmona Serbijoje sukūrėte moteriškų sportinių prekių ženklą. Papasakok plačiau kaip kilo ši idėja? Kuo dar mėgsti užsiimti tarpsezoniu?

Jeigu atvirai, tai baigęs karjerą norėčiau tapti verslininku bei sėkmingai investuojančiu žmogumi. Mano žmona taip pat visą gyvenimą domėjosi ir užsiėmė sportu, todėl norėjosi vystyti šią idėją su moteriškų prekių sportiniu ženklu „Enigma“. Įdėjome porą metų darbo kol sukūrėme kokybišką produktą. Kiekvieną dieną sportuojančių moterų skaičius pasaulyje vis auga, o moterys ir yra pagrindinė perkamoji galia (šypsosi).

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad komanda pirmuosiuose dviejuose turuose susirinko pergales prieš ekipas, kurias privalo įveikti norint patekti į atkrintamąsias. Ar tiesa, jog rytojaus testas su „Wolves“ bus pats sunkiausias šiame sezone?

Taip, teisingai, rytojaus dvikova tikrai bus nepalyginamai sunkesnė. Jų biudžetas yra vienas didžiausių lygoje, juos treniruoja visoje Europoje gerbiamas treneris. Jie žaidžia labai kovingai, puikiai kovoja dėl kamuolių, daug spaudžia varžovus, todėl bus ypatingai svarbu į rungtynes ateiti tinkamai psichologiškai nusiteikus, tuomet turėsime visus šansus kovoti dėl pergalės.

Prieš vieną iš naudingiausių „Wolves“ žaidėjų Marcos Delia praeityje esi nemažai rungtyniavęs Ispanijoje. Ką prisimeni iš tų dvikovų? Ką be argentiniečio centro bus privalu sustabdyti norint pasiekti pergalę?

Žinoma, prisimenu jį. Jis labai talentingas, turi puikų užbaigimą po krepšiu, galbūt jis nėra pats fiziškiausias oponentas, tačiau visada labai kovingas bei puikiai žaidžia du prieš du. Taip pat privalėsime sustabdyti jų gynėją A. Caver bei R. Miniotą, kurie pridaro daug žalos oponentams. Kartu kaip komanda privalėsime neklysti ir atsakyti į jų fiziškumo lygį tuo pačiu.

Pirmosios istorijoje rungtynės su „Wolves“ Jonavoje jau rytoj 18:30!

Bilietus platina - Ticketmarket.lt

Jonavos ,,CBet" nuotr. ir info.

Klubas nori paraginti nusipirkti bilietus internetu iš anksto. Taip išvengsite ilgų eilių prie kasų rungtynių dieną

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: