Dar pavasarį Jonavoje (Vasario 16-osios, J. Basanavičiaus, Žeimių gatvėse) sukabintos trys greičio radarų dėžės. Dauguma jonaviečių, ko gero, jau žino, kad pats matuoklis - tik vienoje jų: ne kartą skelbta, kad jo vieta bus keičiama.

Kaip informuota anksčiau, nuo 09-17 iki 09-30 aptartas greičio matuoklis Jonavoje užfiksavo 2000 pažeidėjų. Kiek vėliau, spalio 25 iki lapkričio 7 d. (imtinai) , suskaičiuota, kad J. Basanavičiaus gatvėje užfiksuoti 1145 pažeidėjai.

Portalas jonavoszinios.lt pasidomėjo, kiek ir kur greičio mėgėjų radaras užfiksavo per pastarąsias dvi savaites.

,,Laikotarpiu nuo 2021-12-20 iki 2022-01-02 (imtinai), greičio matavimo prietaisas pažeidimus fiksavo Jonavoje, J. Basanavičiaus 53. Užfiksuoti 389 greičio viršijimo atvejai", - informavo Kelių policijos tarnyba.

Primename, kad nors iš pareigūnų pateiktų duomenų galima daryti išvadą, jog iki šiol greičio matuoklis veikė J. Basanavičiaus gatvėje, jo vieta bet kada gali būti pakeista.

Lietuvos kelių policijos tarnyba akcentuoja, kad saugaus greičio nepasirinkimas ar leistino greičio viršijimas tampa skaudžių eismo įvykių priežastimi.

Nuotraukoje - viena iš Jonavoje įrengtų greičio radaro dėžių. Archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: