Garsios dainininkės Džordanos Butkutės-Strasevičienės vyras, jos prodiuseris Elegijus Strasevičius atsidūrė teisiamųjų suole dėl labai didelio kiekio psichotropinių medžiagų laikymo. Jam gresia ilgi nelaisvės metai, jei bus įrodyta jo kaltė. Tiesa, teismas gali atsižvelgti į aplinkybes, kad E. Strasevičius šių medžiagų neplatino, ir skirti švelnesnę bausmę, nei numatyta įstatyme. Kartu su 56 metų kauniečiu E. Strasevičiumi teisiamas 69 metų gydytojas Arūnas Stučinskas, 63 metų Virgilijus Šliažas ir jo 52 metų sutuoktinė Dalia Šliažienė, praneša portalas lrytas.lt.

Jiems visiems pareikšti kaltinimai byloje dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu psichotropinių medžiagų, lenkimo jas vartoti, dokumentų suklastojimo arba disponavimo suklastotu dokumentu, kitų inkriminuojamų nusikaltimų.

Prokuratūros duomenimis, A. Stučinskas išrašydavo psichotropinių vaistų receptus, suklastodamas dokumentus ir perduodamas juos kitiems kaltinamiesiems ne gydymo tikslais. Kaip teigiama kaltinamajame akte, medikas tokiu būdu prichotropinius vaistus padėjo įsigyti ir E. Strasevičiui. Portalo lrytas.lt, jis medikamentus neteisėtai įsigijo vaistinėse daugiau nei 20 kartų, neturėdamas tikslo jų platinti.  

Kadangi inkriminuojamas labai didelis kiekis, E. Strasevičius teisiamas pagal itin griežtą Baudžiamojo kodekso straipsnį, kuriame numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Teisėsaugos tvirtinimu, jis taip pat privalo atsakyti ir už pasinaudojimą suklastotu dokumentu.

Sutuoktiniams Šležams inkriminuojamas švelnesnis Baudžiamojo kodekso straipsnis dėl psichotropinių medžiagų laikymo, kur neminimi dideli jų kiekiai.

Pasak teisėsaugos pareigūnų, suklastotais dokumentais sistemingai naudojosi ir D. Šliažienė, neteisėtai įsigydama psichotropines medžiagas be tikslo jas platinti. Panašiais galimais nusikaltimais kaltinamas ir V. Šliažas.

Gydytojas yra iš Jonavos, o kiti trys teisiamieji – iš Kauno. Pareigūnų duomenimis, A. Stučinskas neteisėtai veikė ne vėliau kaip iki 2021 metų gegužės, o E. Strasevičius – nuo 2020 metų rugsėjo iki 2021 metų liepos.

 Antradienį teisme įvyko jau trečias šios baudžiamosios bylos posėdis, kurio metu buvo suplanuotos liudytojų apklausos.  

Portalo lrytas.lt paprašytas išdėstyti savo poziciją, E. Strasevičius pareiškė, jog komentarų neteiks.  Dž. Butkutės-Strasevičienės sutuoktinis anksčiau buvo ne kartą teistas už plėšimus, narkotikus ir kitus nusikaltimus, bet vėliau jam pavyko atsitiesti, įsitraukti į žmonos koncertų organizavimą, prisidėti prie sėkmingo jos koncertinio turo po Lietuvos arenas surengimo. Pora šeimą sukūrė 2012 metais.

lrytas.lt inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: