Praėjusią savaitę įsigalioję nauji reikalavimai, kad parduotuvėse, kuriose aptarnaujami gyventojai be Galimybių paso (GP), turi būti užtikrinamas minimalus 30 kv. m prekybos plotas vienam klientui arba vienu metu aptarnaujamas tik vienas asmuo, įnešė tam tikrą suirutę - dalis prekybos centrų nusprendė, kad klienų srautų reguliavimas jiems bus per didelė našta ir dėl to jie priims tik GP turinčius asmenis. Šalia to, išliko reikalavimas, kad prekybos vietos, kurių plotas viršija 1500 kv. m, gali aptarnauti tik gyventojus, turinčius GP. Tačiau skaitytoja Rasa pastebi, kad Jonavoje, J. Basanavičiaus gatvėje, veikiančioji ,,Iki" ji vieną dieną galėjo apsipirkti su GP, kitą jo jau niekas netikrino. 

,,Jus man paaiškinkit, kodėl ,,Iki" vieną dieną reikia Galimybių paso, kitą - išvis nėra kas tikrintų jį? Ar kažkas keitėsi, ar parduotuvė nusprendė, kad jiems nusispjaut į reikalavimus?", - teiravosi jonavietė.

Susisiekus su ,,Iki" atstovais paaiškėjo, kad keliaujant į šią parduotuvę GP Jums prireiks ne visada.

,,Jūsų nurodytos IKI parduotuvės prekybinis plotas mažesnis nei 1500 kv. m, o už galimybių paso tikrinimą šiame pastate įsikūrusiame prekybos centre atsakingas prekybos centro administratorius.

Prekybos centro darbo valandos yra trumpesnės nei IKI parduotuvės, todėl galimybių pasas tikrinamas viso prekybos centro darbo valandomis", - teigė UAB „Palink“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: