Kaip jau esame skelbę, sekmadienį po rekonstrukcijos darbų atidaryta P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvių žiedinė sankryža – pirmasis Lietuvoje žiedas su integruotu dviračių taku. Sankryžos atidarymas sulaukė gausios internautų reakcijos – komentarai pylėsi kaip iš gausybės rago – tiek teigiamų, tiek ir neigiamų.

Vienok jau ir sekmadienį, ir šiandien, pirmadienį, dėmesį patraukė ne tik sankryžos atidarymas, bet netoliese, netinkamai, ant dviračių tako priparkuotas prikabinamas namukas ant ratų.

„Tas kemperis tai turbūt greičio viršijimo prevencija paspirtukininkams?“;  „Žiedinę sankryžą atidarėt, bet dviračių važiuojamoji dalis taip ir liko uždaryta“, -  sekmadienį juokėsi internautai.

Šiandien portalas jonavoszinios.lt sulaukė ir kitų jonaviečių pranešimų, kad kemperis vis dar blokuoja dviračių juostą.

Informacija apie automobilį ir jo priekabą perduota Viešosios tvarkos skyriui (VST), kuris primena, kad pagal Kelių eismo taisykles sustoti ir stovėti draudžiama „ant pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako, dviračių juostos, taip pat arčiau kaip 5 m atstumu prieš važiuojamosios dalies susikirtimą su pėsčiųjų ar (ir) dviračių taku, o keliuose, kuriuose yra po vieną kiekvienos krypties eismo juostą, ir arčiau kaip 5 m atstumu už pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako;“.

Automobilio su prikabintu namuku ant ratų vairuotojas sulauks VTS vizito.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: