Sausio 29 d. sporto klubo ,,Energetikas” Vilniuje organizavo pirmąjį tinklinio turnyrą 4×4 į kurį buvo pakviestas ir sporto klubas (SK) ,,Achespo“.

Klubą atstovavo sportiškiausia Jonavos Raimundo ir Inesos Arbočių šeimyna, kuri sostinėje skubiai suorganizavo tinklinio komandą 4×4 ir puikiai atstovavo SK Achespo šiame turnyre.

Varžybų startas ,,Achespo” tinklininkams prasidėjo sėkmingai prieš “Elektrobalt” 2:0. Toliau kelyje buvo komanda ,,Alvora”, kuri buvo palaužta rezultatu 2:0.

Paskutinės varžybos tuo pačiu, kaip ir finalas dėl I vietos vyko su komanda skambiu pavadinimu “Connecto Lietuva”. Po labai atkaklios kovos teko pripažinti priešininkų pergalę rezultatu: 0:2 ( 19:21; 16:21).

„Ne tik sėkmingai, bet ir labai smagiai“, - po apdovanojimų sakė komandos kapitonė Inesa.

Prieš savaitę Vilniuje vyko tradicinis veteranų mėgėjų krepšinio turnyras Vilniaus DSKS Žalgirio taurė – 2022

Čia pakviesta  SK ,,Achespo“ komanda užėmė III v.

Pirmajame  susitikime mūsų krepšininkai  po pratęsimo ,,išplėšė” pergalę prieš senus-nuolatinius varžovus iš Vilniaus DSKS ,,Žalgiris” 41 : 37.

Antri varžovai buvo SK ,,Energetikas“, kuriems teko nusileisti  rezultatu 36:29.

Dėl pandemijos turnyre dalyvavo 3 komandos, kurios pasiekė po vieną laimėjimą. Pagal geresnį įmestų-praleistų taškų santykį nugalėtojais tapo Vilniaus DSKS ,,Žalgiris”, antri liko SK ,,Energetikas“, Achemiečiai tenkinosi III-ja vieta.

Sporto klubo ,,Achespo“ informacija ir nuotraukos 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: