Jonavos miesto centrinis stadionas turi savo logotipą!

Konkurse dalyvavo 11 dalyvių, Jonavos bei Kauno miesto gyventojai, iš kurių buvo išrinkti trys geriausi: Justino Gužo, Irmanto Žagunio ir UAB „Lonas“ darbai.  Konkurso nugalėtoju pripažintas UAB „Lonas“ logotipas.

„Visada smagu matyti, kai miestas auga, atsinaujina. Dar smagiau, kai gali prie to prisidėti ne pinigais, o sukauptomis žiniomis, įgūdžiais. Kai pamatėme, kad skelbiamas konkursas Jonavos miesto centrinio stadiono logotipui sukurti, ilgai nedvejoję, nusprendėme jame sudalyvauti. Pateikėme net keletą vizualių sprendinių su tikslu, kad komisija turėtų kuo daugiau variantų geriausiam pasirinkimui. Išrinktas logotipas yra minimalistiškas, lengvai suvaldomas spalviniuose ir achromatiniuose deriniuose, bei bėgimo takelio motyvai kuria dinamiką logotipe. Už šį sprendinį tariame ačiū vienai LONO grafikos dizainerių Kamilei Uždavinienei. Linkime Jonavos stadionui „namų“ pergalių! “,- sakė UAB „Lonas“ rinkodaros vadovas Saulius Jakutis.

„Labai džiaugiuosi,  kad konkursas pavyko ir nuo šiandien Jonavos miesto centrinis stadionas turės savo logotipą. Smagu, kad į mūsų kvietimą atsiliepė ne tik pavieniai kūrėjai, bet ir Jonavos įmonė, juk mes jokių piniginių prizų neįsteigėme. Malonu pasveikinti konkurso nugalėtoją UAB ­„Lonas“  kolektyvą už dėmesį miestui ir sportui. Linkiu šiam kolektyvui naujų idėjų, gausybės klientų, tegul dizaineriai nepraranda kūrybinės gyslelės“, - konkurso dalyviams dėkojo Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) direktorė Regina Stupurienė.

JKKSC inf.

 

Taip pat skaitykite: