Praėjusį savaitgalį Italijoje vyko NABBA kultūrizmo ir fitneso pasaulio čempionatas, kuriame rungėsi atstovai iš skirtingų šalių. Čempionate dalyvavo ir jonavietė Leta Dagilytė, Miss Toned Figure kategorijoje pelniusi pirmąją vietą.

Tikėjo savimi

Kaip sako pati Leta, į šį čempionatą jį vyko su geriausiomis nuotaikomis.

Įdėjau labai daug darbo į pasiruošimą, atidaviau visą save. Dėl to  tikėjausi gero rezultato ir į Italiją vykau su mintimi, kad galiu nugalėti.

Kai būdama ant scenos supratau, kad tapau pasaulio čempione, jaučiausi laiminga ir su dideliu dėkingumu žvelgiau į viską, kas įvyko, –  kalbėjo jonavietė. 

Jautė nuovargį

Čempionate nepavyko išvengti ir nemalonių netikėtumų.

Varžybose mano kategorijos pasirodymas vėlavo kelias valandas, tad jaudulys didėjo, o jėgos mažėjo.

Ne paslaptis, jog šioje sporto šakoje geriausią formą pasiekę sportininkai fiziškai jaučiasi prasčiausiai, –  pasakojo sportininkė.

Norėjosi ne tik poilsio

Paklausta, ko jai labiausiai norėjosi pasibaigus varžyboms, L. Dagilytė teigė, kad maisto skonių įvairovės.

Labiausiai norėjosi vandens ir saldumynų, vėliau –  sūraus maisto, tada –  vėl saldumynų. Be abejonės, norėjosi ir poilsio, –  šypsodamasi kalbėjo mergina.  

Apie ateities planus

Sudalyvavusi minėtose varžybose, L. Dagilytė uždarė šį savo varžybų sezoną. Nepaisant to, ilgo poilsio nuo treniruočių ji neplanuoja.

Ateinantį mėnesį ilsėsiuosi, sportuosiu minimaliai ir valgysiu subalansuotą mitybą su daugiau kalorijų.

Vėliau prasidės stipresnės treniruotės. Pasitarusi su treneriu, lipdysiu naują formą.

Ketinu ir toliau dalyvauti NAC federacijos organizuojamose varžybose, svarstau ir apie kitą kategoriją, –  ateities planus atskleidė L. Dagilytė.

Džiaugėsi trenerio pagalba

Kaip mergina yra sakiusi anksčiau, šiais metais ji į varžybų sceną žengė su kur kas geresne sportine forma.

Pasiruošimui skyriau daugiau laiko, o  pagalbos kreipiausi  į trenerį Paulių Jasiukaitį. Jis – vienas iš tituluočiausių kultūrizmo sportininkų Lietuvoje. Be abejonės, jo turimos  žinios ir patirčių bagažas stipriai prisidėjo prie mano esamo rezultato“, – kiek anksčiau duotame interviu sakė L. Dagilytė.

Asmeninio archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: