Kaip praneša Policijos departamentas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamąjį kodeksą (BK) dėl, kaip įtariama, padegto automobilio. 

Lapkričio 5 - ąją, apie 5 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Žeimių gatvėje atvira liepsna dega automobilis „Audi A5“ (pagamintas 2011 m.). Gaisro metu išdegė automobilio salonas.

Gaisro padarytas nuostolis nustatinėjamas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d. ( Turto sunaikinimas ar sugadinimas. Tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, išardė ar sugadino strateginę arba svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.) 

Informacija parengta pagal įvykių suvestinės pirminius duomenis*.

*Pirminiai duomenys - tai įvykio vietoje surinkta pradinė informacija, duomenys, liudininkų ar įvykio dalyvių parodymai, kurie gali pasikeisti atliekamo tyrimo metu.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: