Jonavos „CBet“ ekipa artėjant sezono finišui kaip reikiant įsibėgėjo ir praėjusį šeštadienį įveikę pasvaliečius iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės. Likus 4-iems turams jonaviečių laukia dar trys susitikimai namuose, o sekantis laukiantis iššūkis - Lietuvos čempionų vizitas ateinantį sekmadienį.

Apie laukiančią dvikovą su daugkartiniais Lietuvos čempionais pakalbinome mūsų komandos atletiškąjį puolėją J. Garrett Jr.

- Lecomte paskutinėse rungtynėse sugrįžo į rikiuotę, kaip manai ar jums dar prireiks daug laiko kol pilnai pajusite vienas kitą aikštelėje?

Tikrai prireiks šiek tiek laiko, mums visiems reikia dar prisitaikyti vieniems prie kitų. Keli vaikinai buvo traumuoti, keli sirgo Covid-19, ar kitomis ligomis. Aš esu komandos naujokas man to ypatingai reikia. Reikia pataisyti kelis dalykus mūsų žaidime, bet tikrai buvo šaunu turėti Manu sudėtyje. Aš kasdien jo teiraudavausi kaip jis jaučiasi, ar gerėja jo situacija, ne tik paklausdavau kada grįši. Man nuoširdžiai rūpėjo kaip jis jaučiasi.

- Laukia rungtynės namuose su Eurolygoje rungtyniavusiu Kauno „Žalgiriu“, ar komandos draugai spėjo papasakoti kokia atmosfera būna šiose rungtynėse?

Vaikinai man tikrai pasakojo apie atmosferą, bet man tai bus tiesiog eilinės rungtynės, aš eisiu kovoti tik dėl pergalės, ką manau galvoja ir kiekvienas komandos narys. Nesvarbu koks komandos pavadinimas užrašytas ant varžovų komandos marškinėlių, nes tikslas būna tik pergalė.

- Jau spėjai sužaisti Jonavoje kelis susitikimus, kaip tau patinka atmosfera Jonavos sporto arenoje, ar jau spėjai priprasti rungtyniauti čia? 

Man labai patinka atmosfera, jaučiau, kad kai mes turėdavome sunkumų aikštelėje, žiūrovai mums suteikdavo jėgų ir man labai patinka jonaviečių energija tribūnose!

***

Sekmadienio dvikovos metu Jonavos sporto arenoje bus apdovanoti Jonavos krepšiniui nusipelnę žmonės, o bilietus įsigiję žiūrovai turės progą namo važiuoti su „Beaster“ paspirtuku!

Bilietus į visas Jonavos „CBet“ rungtynes galite įsigyti Ticketmarket.lt svetainėje.

Bilietai į rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ ČIA. 

Jonavos „CBet“ balandžio 13 d. (trečiadienį) lauks dar vienos žūtbūtinės rungtynės su Utenos komanda. Padėkime savo komandai dvikovoje su lentelės kaimynais.

Bilietai į rungtynes su Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ ČIA. 

Jonavos „CBet“  inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: