Jaunieji dziudistai pasižymėjo Kazlų Rūdoje

Jaunieji dziudistai pasižymėjo Kazlų Rūdoje
GEG 25
2017-05-25 21:05 2017

Prieš kelias dienas Kazlų Rūdoje vyko atviras Kazlų Rūdos miesto vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo dziudo čempionatas. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Kauno dziudo klubo, Šakių, Jonavos, Marijampolės, Jurbarko ir Kazlų Rūdos. Kiekvienoje amžiaus grupės svorio kategorijose buvo skirstoma po 3-4 sportininkus ir išsiaiškinama, kas užėmė pirmas, antras, o kas likusias - trečias vietas.

Šiose varžybose dalyvavo dešimt Algimanto Bankausko treniruojamų jaunųjų Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro sportininkų. Visi dešimt dziudistų kovojo užtikrintai ir visi iškovojo prizines vietas.

Puikiai varžybose merginų grupėje pasirodė Ema Krūminaitė, kuri vienintelė iš jonaviečių tapo nugalėtoja. Finale kovojo, bet įveikti varžovų nepavyko, bet antrosios vietos medaliais pasidžiaugti galėjo Augustinas Jurkevičius, Mantas Justinavičius ir Domas Čičinskas.

Ant trečiosios vietos laiptelio lipo bronzos medalius pasiekę Markas Klimovas, Raidas Babilas, Naglis Kisielius, Gvidas Patapavičius, Konstantinas Maciulevičius ir Nedas Rudzinskas.

 

Panašūs straipsniai

„Karantininių sportinių pokalbių“ rubrikoje – interviu su krepšinio treneriais

„Karantininių sportinių pokalbių“ rubrikoje – interviu su krepšinio treneriais

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro krepšinio skyrius – didžiausias pagal sportuojančių vaikų skaičių. Tačiau tai nei kiek nestebina, nes krepšinis Lietuvoje – antroji religija. ...

Kylančios žvaigždės - 2020

Kylančios žvaigždės - 2020

Vėlų šeštadienio vakarą, Garliavos sporto arenoje pasibaigė Tarptautinės sportinių  šokių varžybos “Kylančios žvaigždės-2020”. Tarp 700 dalyvių iš visos Lietuvos bei užsienio  startavo net 19 šokėjų iš klubo...