Dažniausiai dėl per didelio transporto priemonės keliamo garso kaltos perdarytos dujų išmetimo sistemos, o ir didžioji dalis per garsiai burzgiančių - jaunimas. Su tokia situacija susidūrė į portalo redakciją besikreipusi jonavietė, kurią piktina jaunimo motorolerių keliamas triukšmas. Anot moters, ji jau pavargo nuo naktimis miegamajame rajone važinėjančių triukšmingų transporto priemonių, kaip ji įtaria, su modifikuotomis išmetimo sistemomis.

"Gyvenu chemikuose, prie pat "Norfos", ir vos ne kiekvieną naktį tas jaunimo motorolerių keliamas triukšmas -  zuja, gazuoja ištisai pirmyn atgal... Po galais, kiek galima? Mano vaikai maži, ištisai keliasi nuo to triukšmo, išsigąsta, o juk vasara, langai atidaryti, na neįmanoma! Suprasčiau, kad tas garsas būtų atitinkamas, bet jie prisimontuoja kažkokių kinietiškų aparačiukų prie išmetamųjų vamzdžių ir kieti... Ar policija, ar viešoji tvarka, nežinau, kam čia tas reikalas priklauso, bet nejau Jonavoj nieks naktimis nepatruliuoja ir neprižiūri tvarkos? Į policiją kol kas neskambinau, bet jei kartosis šiąnakt, būtinai surinksiu 112, žiūrėsiu, ką pasakys, nes kaip tik vakaras, taip ir prasideda ... ", - piktinosi Rimkų mikrorajono gyventoja.

Moters pastebėjimas perduotas Jonavos r. policijos komisariatui. Atsakyme teigiama, kad pareigūnai imsis burzgiančių per garsiai.

„Esant tokiai situacijai, lai drąsiai kviečia policiją per 112. O mes suformuosim užduotis patruliams ir minimą teritoriją įtrauksim į patruliavimo maršrutą“, - teigiama policijos atsakyme.  

 

Asociatyvi nuotrauka 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: