Jonavos kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai, alinami pirmų liepos mėnesio savaičių karščio, sugebėjo į Jonavą parvežti 6 Lietuvos čempionatų medalius.

Iš Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionato Alytuje, Jonavos lengvaatlečių komanda parsivežė 4 medalius ir tarp 29 rajonų iškovotą aukštą 8 komandinę vietą. Du kartus ir gerindama savo asmeninius rekordus, ant nugalėtojų pakylos užlipo trenerės Vidutės Lebeckienės auklėtinė – Ema Sarafinaitė.

Pirmą varžybų dieną Ema varžėsi ilgiausiame sprinto bėgimo nuotolyje – 400 metrų bėgime. Mergina užtikrintai nugalėjo distanciją įveikdama per 56,68 sekundes ir tapo Lietuvos čempione. Antrąją varžybų dieną Ema vos netapo antrą kartą Lietuvos čempione 200 metrų bėgimo nuotolyje. Parengiamuosiuose bėgimuose ji pasiekė geriausią laiką tarp visų dalyvių.

Ema finaliniame bėgime įnirtingai kovojo su varžove iš Viniaus, abi merginos pademonstravo vienodą laiką – 25,43, bet po fotofinišo peržiūros, pergalė pripažinta vilnietei, mūsų sportininkė pasidabino sidabro medaliu.

Alita Masionytė nugalėjo 5000 m sportinio ėjimo rungtyje, tapo Lietuvos jaunių čempione, nuotolį įveikdama per 26 minutes 17 sekundžių.

2000 m kliūtiname bėgime Greta Malinauskaitė finišavo trečia ir iškovojo bronzos medalį.

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate, Marijampolėje, bronzos medalius iškovojo trenerės Gražinos Goštautaitės auklėtinai Gytis Voroninas ( 3000 m sp. ėjimas ) ir Tautvydas Litvinavičius ( 1500 m kliūtinis bėgimas ).

Netrukus geriausios lengvaatletės dalyvaus Baltijos šalių lengvosios atletikos komandiniuose čempionatuose, o rudenį visi lengvaatlečiai dar varžysis ėjimo ir bėgimo takeliuose.