„Tada, kai žemė pasidabina sidabru, kai nakties žvaigždžių pasidaro daugiau negu saulės spindulių, kai šiltos kakavos puodelis nukelia į nostalgiškus vaikystės prisiminimus, kai norisi kiekvieno širdyje įžiebti viltį ir tikėjimą, skleisti gėrį ir šilumą… Sąjūdžio aikštėje  įžiebkime ne tik pagrindinę miesto eglę, bet ir uždekime Kalėdas kartu savo širdyse!“, - kvietime į Kalėdų eglutės įžiebimo šventę ,,Uždegam Kalėdas“ Jonavos Sąjūdžio aikštėje rašė Jonavos kultūros centras (JKC).

Šį šeštadienį, gruodžio 3 –ąją Jonava prisijungė prie didžiausių metų švenčių laukimo įžiebdama pagrindinę miesto eglę ir kalėdinių eglučių miestelį, kur įžiebtos net 88 Jonavos mieste bei rajone veikiančių įmonių, bendruomenių, organizacijų eglutės. Ramybės skvere esančio kalėdinių eglučių miestelio tema  - pasakos, tad apsilankiusieji jame galės atrasti, kokia pasaka užslėpta kiekvienoje eglutėje.

Gruodžio 3-osios vakarą miestiečiams ir svečiams parengta įspūdinga šventinė programa. Scenoje Kalėdų ir miško personažai dėjo visas pastangas, kad įžiebtų gėrį piktojo nykštuko širdyje. Susirinkusieji galėjo mėgautis Krašto muziejaus  edukacijomis – pasigaminti kalėdinius žaisliukus. Jonavos turizmo informavimo centras kvietė išsiųsti atvirlaiškį iš Jonavos su kalėdiniais sveikinimais „Linkėjimai iš Jonavos“.

Susirinkusius į šventę beveik visą dieną džiugino elektrinis kalėdomobilis.  Šiek tiek sušalusius šventės dalyvius šildys vaišės - karšta kakava su zefyrais.

Šiemet mums koncertavo  atlikėja Iglė ir roko grupė ,,Biplan“, o dangų nušvietė fejerverkai.  

Taip pat suspindėjo šventinėmis lemputėmis papuoštas pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas, eglutė Joninių slėnyje bei kitos miesto erdvės, kurios primena, jog didžiausios metų šventės – jau čia pat.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: