Kaip savo ,,Facebook" paskyroje skelbia Jonavos bendruomenės pareigūnai, sukčiai nepavargdami dirba savo juodus darbelius.

,,Pastarosiomis dienomis keli jonaviečiai informavo, kad sulaukė rusakalbių "pareigūnų" skambučių, kurie pranešė apie pavojų pasinaudoti jų banko sąskaitomis. Žinoma, tie "pareigūnai" norėjo sužinoti banko kodus, prisijungimus ir kitus asmeninius duomenis. Laimei, skambučių sulaukę žmonės iškart suprato, kad tai sukčių pinklės ir savo duomenų neatskleidė|, - skelbia pereigūnai.

Jie primena, kad pareigūnai niekada neprašys jūsų interneto banko prisijungimų ar kitų konfidencialių duomenų. Jei tokios informacijos reikalaujama arba jau atskleidėte prisijungimus prie savo interneto banko, nedelsdami susisiekite su savo banku bei policija.

Naudokitės tik oficialiuose šaltiniuose nurodytais finansų įstaigų ir teisėsaugos kontaktais. Jeigu paskambinęs asmuo praneša apie neva į nelaimę patekusį jūsų artimą, pirmiausia susisiekite su juo, užuot vykdę nepažįstamojo nurodymus.

Nebijokite pasirodyti nemandagūs - kilus įtarimų, paprasčiausiai nutraukite pokalbį. Daug naudingos informacijos apie tai, kaip atpažinti sukčius rasite atpazinsukciu.lt.

Parengta pagal Jonavos bendruomenės pareigūnų info.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: