Jonaviečiai užbaigė FIBA "Europos taurės" grupių etapą Rostoke (86-81). Vokietijos ekipa susitikimą namuose pradėjo ant bangos priversdami jonaviečius klysti, o patys rinkdami taškus kitoje aikštelės pusėje. Po pirmųjų 10 minučių "CBet" turėjo 9 taškų deficitą (25:16).

Antrojo kėlinuko pradžioje "CBet" puolėjas S. Mičovičius pelnė 10 taškų per 4 minutes ir leido svečiams priartėti prie varžovų (30:26). Tačiau tada savo individualiu šou kitoje pusėje atsakė D. Alstonas, kuris vien pirmoje rungtynių pusėje surinko 11 taškų ir leido "Seawolves" prieš pertrauką susigrąžinti dviženklį pranašumą (46:35). 

Trečiojo kėlinuko pradžia nieko gero nežadėjo, kai šeimininkai padidino savo persvarą iki 14 taškų (53:39). Tačiau "CBet" sugebėjo greitai persiorientuoti ir surengė savąjį spurtą 9:0, ir po I. Gandia-Roso tritaškio komandas skyrė vos 5 taškai (53:48). Kėlinio pabaigoje V. Šeškaus auklėtiniai buvo ir persvėrę rezultatą, bet paskutines 10 minučių pradėjo su minimaliu deficitu (61:60). 

Lemiamą ketvirtį tradiciškai šiose rungtynėse pirmieji į priekį šovė "Seawolves", kurie sužaidus 3 minutes pirmavo 9 taškų persvara (69:60). Rungtynių pabaigoje "CBet" pasivijo varžovus iki 3 taškų ir pirmosios vietos C grupėje iš rankų nebepaleido.

bcjonava.lt inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: