Jonavietė Gabrielė užkariauja LNK televizijos žiūrovų simpatijas

Jonavietė Gabrielė užkariauja LNK  televizijos žiūrovų simpatijas
KOV 01
2018-03-01 09:57 2018

Jonavietė Gabrielė Užkurytė dalyvavo LNK projekte "Lietuvos balsas" penktajame sezone, o šiuo metu  dalyvauja LNK projekte „Mes vieno kraujo“. Jau yra įvykusios repeticijos, naujo projekto filmavimai. Pirmąjį Gabrielės pasirodymą transliuos jau kovo 11 d. 19 val. 30 min. Prieš pirmojo pasirodymo televizijos transliaciją naujame projekte, jonavoszinios.lt pakalbino Gabrielę Užkurytę, kuri mielai sutiko atsakyti į kelis klausimus.  

- Taigi, dalyvaujate LNK televizijos projekte „Mes vieno kraujo“. Ko jame reikia?

- Jame reikia tembru, įvaizdžiu, o svarbiausia „krauju“ įkūnyti žinomus atlikėjus. Jau vyko filmavimas, prisegiau nuotraukų. Į jį atlydėjo, visada ir visur kartu su manimi keliaujančios, mano mama ir vaikystės draugė Laura. Kaip sekėsi, kol kas pasakyti negaliu, tegu lieka paslaptyje iki laidos transliacijos. Transliacija bus kovo 11 d. 19val. 30 min. per LNK, tad kviečiu žiūrėti.  

- Kodėl nusprendėte dalyvauti šiame projekte?

- Nuo vaikystės su drauge kurdavome vaizdo įrašus, imituodavome Lietuvos ir viso pasaulio atlikėjus. Tikriausiai tai įaugo į kraują, o ir naujasis amplua, demonstruoti žiūrovams ne save, o kitas asmenybes - pasirodė viliojantis iššūkis. Taigi, gavusi pasiūlymą ir jį gerai apgalvojusi, pradėjau savo kelionę projekte. Juk kada, jei ne dabar!

- Kokios aplinkinių reakcijos į Jūsų dalyvavimą tokiame projekte?

- Visi į tai žiūri labai geranoriškai. Sulaukiu daug džiaugsmingų ir nekantrių reakcijų. Mano šeimos nariai žino, kaip tai yra man svarbu, todėl dažnai patys paaukoja savo laiką, jog nuvežtų mane į repeticijas ir filmavimus. Jaučiu didelį palaikymą tiek iš jų, tiek iš supančios aplinkos.

- Ar pavyksta suderinti televizinio projekto veiklą, mokslus ir kitus užsiėmimus?

- Dažnai tai būna nelengva. Tačiau, susidėliojusi prioritetus, išmokau teisingai planuotis laiką ir viską suspėti reikiamu metu.

- Ar tikite savo sėkme „Mes vieno kraujo“?

- Be abejo, tikiu! Kitaip nebūtų verta dalyvauti. Pasiruošimui visada įdedu daug darbo, pastangų, dėliojuosi viziją. Man yra svarbus sklandumas, todėl atidirbu kiekvieną kūrinio dalelę. Pasirodymo metu stengiuosi atiduoti kuo daugiau savęs, savo širdies. Nors procesas reikalauja didelių pastangų, man jis patinka nemažiau už patį rezultatą. Manau, kad įdedamas darbas ir yra pagrindinis mano variklis bei pasitikėjimo savo sėkme šaltinis.

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Jonaviečių išveisti čiau čiau garsina Lietuvą: šuniukais žavisi ir amerikiečiai, ir vietnamiečiai

Jonaviečių išveisti čiau čiau garsina Lietuvą: šuniukais žavisi ir amerikiečiai, ir vietnamiečiai 2

33 metai - tiek Jonavoje veikia Loretos Tamaševičienės įkurtas čiau čiau veislės šunų veislynas ,,Lietuvos liūtas". Dabar juo rūpinasi ne tik pati įkūrėja, bet ir jos dukra Urtė Tamaševičiūtė (26 m.), kuri tarp ...

Meilė vaikams peraugo į norą sukurti jiems ,,Laimės kampelį": idėjos realizavimą stabdo tik finansų trūkumas

Meilė vaikams peraugo į norą sukurti jiems ,,Laimės kampelį": idėjos realizavimą stabdo tik finansų trūkumas 3

Aušra Navikaitė (26 m.) - Jonavoje užaugusi mergina, kuri nuo paauglystės itin mėgo rūpintis vaikais. Vėliau ji pradėjo dirbti Jonavos vaikų globos namuose bei Šveicarijos progimnazijoje, tačiau to jonaviete...