Artėjant Lietavos gatvės remonto pabaigai, portalas jonavoszinios.lt sulaukė skaitytojos laiško, kuriame dvejojama dėl saugumo joje.

,,Nenoriu, kad mano vardas, pavardė, būtų afišuojami, bet, kažkodėl, kai A. Kulviečio gatvę sutvarkė, tai pilna greitį ribojančių zebrų pristatė, o kas negerai su Lietavos gatvės remontu? Kodėl jų ten nėra? Naktimis pastoviai girdisi, kad motociklai skraido, ne tie paprasti, o sportiniai. Dieną ne ką geriau - perėjų nemato, tai gal įrenkim ir čia kokius 3-4 ,,gulinčius policininkus"? Atsibodo... Penkiametį vaiką baisu i lauką išleisti", - rašė jonavietė.

Kaip pakomentavo Jonavos rajono savivaldybės atstovas spaudai, Lietavos gatvėje yra įrengtos kitokios saugumo priemonės.

,,Darbai Lietavos gatvėje jau beveik baigti, kaip žinia, eismas gatve jau vyksta, tačiau dar yra baigiamos tvarkyti gatvės prieigos, gerbūvis. 

Lietavos gatvėje yra įrengtos pėsčiųjų saugos salelės. Jei bus poreikis ir gyventojų prašymai įrengti greičio mažinimo kalnelius, šį klausimą svarstys ir sprendimus priims savivaldybės Saugaus eismo komisija", - teigė E. Utyra. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: