Turbūt nesumeluosime sakydami, kad kone kiekvienas jonavietis yra buvęs pastate Klaipėdos g. 17, kur įsikūrusi bendrovė „Jonavos paslaugos“. Susitvarko savo rūpimus klausimus ir žingsniuoja toliau, nekreipdami dėmesio į tai, kas nėra aktualu konkrečiam asmeniui. O štai portalo jonavoszinios.lt skaitytojui Mariui „už akių“ kai kas užkliuvo. Vyriškiui kilo klausimas - kodėl "Jonavos paslaugos" neturi užvažiavimo vežimėliams?

Daugeliui judėjimo sutrikimų turinčių žmonių labai aktualus panduso įrengimas, kuriuo sėkmingai gali naudotis ir asmenys į įstaigą atvykstantys su mažais vaikais vėžimėliuose.   

Nuo 2020 metų įsigaliojo naujas statybos techninis reglamentas „Statinių prieinamumas“, kuris dar kartą įtvirtina – visi NAUJI statiniai ir teritorijos turi būti prieinami visiems. Vykdant naujas statybas ar rekonstrukcijas, laikomasi šių reikalavimų - daug kas pritaikyta judėjimui vežimėliais, padaryti nuvažiavimai ir užvažiavimai. Bendrovės „Jonavos paslaugos“ pastatas kol kas nėra modernizuotas, įrengto panduso nėra, tačiau įrengti užvažiavimą yra planuojama.  

„UAB „Jonavos paslaugos“ buvo svarstoma galimybė įrengti užvažiavimo pandusą prie esamo įėjimo, tačiau tai sunkiai techniškai įgyvendinama dėl per ilgo nuolydžio pagal reikalavimus ir parkavimo aikštelės. Jeigu ateityje bus rekonstruojamas pastatas, tuomet bus svarstoma įrengti pandusą numatant kitą įėjimą į pastatą.

Įmonė daugiau orientuojasi į nuotolinį klientų aptarnavimą: sudaryta galimybė už visas paslaugas apmokėti naudojantis UAB „Jonavos paslaugos“ savitarna, pateikti prašymus el. paštu, gauti atsakymus telefonu. Siekiant pagerinti nuotolinį aptarnavimą, vykdomi savitarnos tobulinimo darbai“, - rašoma UAB „Jonavos paslaugos“ atsakyme.

 

Taip pat skaitykite: