„Jau „lenda per gerklę“ tas įkyrus kvietimas skiepytis. Kokio velnio tiek kviečia? Kur bepasisuksi, ar ką beskaitysi – visur skatinama skiepytis. Kodėl „garsiai“ neskelbia, kiek jau yra persirgusių, kiek žmonių natūraliai gavę imunitetą nuo Covid?“, -  piktokai klausė redakcijai paskambinęs vyriškis.

Anot jonaviečio, nereikia žmonėms taip brukti to skiepo – jei jie norės, ateis ir pasiskiepys, ir tikrai suras, kur galima tai padaryti. Juolab, kalbėjo vyriškis, turbūt dauguma jau spėjo ne tik kad gauti skiepą, bet ir parsirgti Covidu bei įgyti imunitetą, todėl būtų įdomu žinoti, kiek jonaviečių jį jau turi.

Lietuvos statistikos departamentas kasdien atnaujina informaciją apie Covid-19 pandemiją švieslentėse, kur rezultatus stebėti savarankiškai galite paspaudę ČIA. Jose galima matyti bendrą apžvalgą, situaciją savivaldybėse, informaciją apie atliktus ir neatliktus tyrimus.

Kalbant apie gyventojų imunizaciją, švieslentėje pateikiami ir šie duomenys. Birželio 16-osios duomenimis, Jonavos rajono savivaldybės teritorijoje galimai imunizuotų asmenų yra 17 815 arba 43,7 proc. nuo visų gyventojų.

Per visą laikotarpį patvirtinti ligos atvejai - 3 822, per visą skiepijimo laikotarpį iš viso paskiepyti 15 839 jonaviečiai, pilną vakcinos dozę yra gavę 10 773 asmenys, dalinai paskiepyta 5 066.

Primename, kad visoje Lietuvoje š.m. kovo mėnesį startavo vakcinavimo reklamos kampanija, kuri, teigiama, gali būti dar ir plečiama. Tad galima spėti, jog raginimo skiepytis neišvengsime. 

 

Taip pat skaitykite: