Jonavietis Petras portalui jonavoszinios.lt pateikė konkretų klausimą dėl galimybės pratęsti dviračių taką, kuris, deja, anot rašiusiojo, baigiasi ties Varnutės upelio žiotimis.

„Dabartinis dviračių takas prie Neries baigiasi ties Varnutės upelio žiotimis ir toliau tęsiasi kairiuoju upelio krantu. Ar neplanuojama pratęsti tako palei Nerį už Varnutės žiočių link šunų parko?“, - teiravosi Petras.

Deja, bet Jonavos miesto seniūnijos pateiktas atsakymas Petro nenudžiugins.

„Kol kas nėra planų pratęsti dviračių taką iki šunų parko, nes kai kurie privatūs sklypai yra beveik iki  Neries upės ir lieka mažai vietos tako įrengimui“, - rašoma atsakyme.

Belieka tik priminti, jog Jonavoje apstu ir kitų vietų, kuriose gausu dviračių takų. Kaip yra pranešęs Meras Mindaugas Sinkevičius, dviračių takų ilgis Jonavos rajone 2020 m. siekė 88 km ir mūsų savivaldybė pagal šį rodiklį užėmė 4-5 vietas kartu su Panevėžio miestu. Anot mero, tokius duomenis buvo pateikusi Lietuvos statistika ir įvertinus tai, kad dviračių takų tinklas Jonavoje nuolat plečiamas, gali būti, kad šiemet jau turime ir visą 100.

 

Taip pat skaitykite: