Šiandien, kovo 24-ąją, Jonavoje veikiančios paramos organizacijos „Gerumo sparnai“ sandėlius pasiekė įspūdingo dydžio paramos siunta nuo Anglijos lietuvių ir ne tik bendruomenės.

„Mūsų pagrindinis ofisas yra Anglijoje, o šiandien  į Jonavą atvažiuoja pirmoji paramos ukrainiečiams siunta, kurią surinko mūsų įmonės ir partnerių darbuotojai. Tai bus jau antroji siunta į Lietuvą ir tai labai džiugina, kai jauti tokią žmonių vienybę. Net ir už jūrų marių lietuviai ir kitų šalių žmonės, mūsų partneriai skiria paramą ukrainiečiams, taip nors maža dalelyte stengdamiesi prisidėti ir padėti kenčiantiems nuo karo siaubo“, - kalbėjo įmonės UAB "MoveoUK LT" vadovas Mindaugas Jurkevičius.

Anot M. Jurkevičiaus, pirmoji paramos siunta nuo Anglijos lietuvių bendruomenės buvo nusiųsta į Alytaus registracijos centrą, vos tik Ukrainoje prasidėjo neramumai. Antroji paramos siunta skirta Jonavai.

"Prie gerų „Gerumo sparnų“ darbų labai norisi prisidėti“

„Patys įmonės darbuotojai susisiekė su Jonavoje veikiančia paramos organizacija „Gerumo sparnai“, kuri jiems paliko labai didelį įspūdį dėl savo veiklos pobūdžio. Jau nuotolinių bendravimų metu darėsi akivaizdu, kad prie gerų „Gerumo sparnų“ darbų labai norisi prisidėti“, - kalbėjo Mindaugas Jurkevičius.

Medikamentai ir supirkti nauji būtiniausi daiktai šiandien pasiekė „Gerumo sparnų“ sandėlius. Kokia galėtų būti paramos vertė, nedrįstama skaičiuoti, nes svarbiausia yra ne tai, o svarbiausia - vienybė, atsidavimas, dėmesys ir neabejingumas kito žmogaus skausmui. Kaip sako įmonės UAB "MoveoUK LT" vadovas, ties šia, antrąja parama sustoti neketinama, trečioji siunta galimai bus siunčiama tiesiai į karo siaubiamą Ukrainą.

Mero M. Sinkevičiaus padėkos

Į Didžiąją Britaniją išsiustos mero Mindaugo Sinkevičiaus padėkos bei suvenyrai žmonėms, įmonių atstovams, prisiėjusiems prie humanitarinės pagalbos, skirtos laikiną prieglobstį Jonavoje radusiems nuo karo pabėgusiems ukrainiečiams.  

„Mero Mindaugo Sinkevičiaus padėkos skirtos žmonėms už žmogiškumą, supratingumą, tiems žmonėms, kurie supranta kokia dabar yra situacija, o viena baisiausia iš jų, kokia gali būti - karas. Šiandien perdavėme šias padėkas vairuotojui, kuris nuveš jas į Didžiąją Britaniją ir perduos kelioms kompanijoms, prisidėjusioms prie humanitarinės pagalbos, besistengusioms, kad į Jonavą, į „Gerumo sparnus“ atvyktų parama ir ji galėtų būti padalinama atvykusiems iš Ukrainos.

Mes matome, kaip šiandien pasikeitė pasaulis. Ir keičiasi iki šiol, nes supranta, kad viena šalis, vienas ligonis bando užpulti kitą šalį. Tad žmonių teikiamą pagalbą nuo karo kenčiančiai Ukrainai ir jos žmonėms net sunku įvertinti, kokio masto ji yra, nes svarbiausia yra, kad yra žmogiškumas“, - kalbėjo Tarybos narys Erlandas Andrejevas, įteikęs minėtas mero padėkas.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: