Rugpjūčio 1-5 d. Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti, kurio prizinis fondas - 500 eurų.

Varžybose dalyvavo 8 šios sporto šakos entuziastai-achemiečiai. Turnyrą laimėjo Valdas Lukšas. Finale Valdas įveikė Andrių Kupčiūną rezultatu: 6:0/ 4:1(dėl traumos Andrius nebaigė varžybų).

Trečioji vieta atiteko Sigitui Liutkui, kuris mažajame finale palaužė Dainių Šlepetį 6:2/6:2.

Penktąją vietą laimėjo Arūnas Antanavičius, įveikęs Danguolę Jakimavičiūtę 6:0/6:2.

Į turnyrą negalėjęs atvykti taurės ir prizinio fondo steigėjas Jonas Sirvydis laimėtojus pasveikino telefonu ir perdavė kuo geriausius linkėjimus šių finalinių varžybų dalyviams.