Grybų sezonui įsibėgėjus, nesiliauja pranešimai apie dingusius, paklydusius grybautojus. Paklydusių asmenų būta ir Jonavos rajone. 

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, pastarosiomis dienomis buvo dingę du jonaviečiai.

Rugsėjo 13 d. apie 22.40 val. pranešta apie dingusį vyrą (gim. 1969 m.), kuris išėjo grybauti į mišką, esantį Jonavos r., Šveicarijos k. Policijos pareigūnai nedelsiant pradėjo vyro paiešką. Netrukus, apie 22.47 val., vyras atsirado pats.

Rugsėho 14 d. apie 10.30 val. pranešta apie dingusį vyrą (gim.1955 m.), kuris taip pat išėjo grybauti į mišką, esantį Jonavos r., Šilų k. Kitą dieną apie 13.00 val. pareigūnai, vykdydami paieškos veiksmus, surado vyrą ir suteikė jam pagalbą.

Rūpindamiesi gyventojų saugumu bei sveikata, Kauno apskrities policijos pareigūnai vykstantiems grybauti primena pasiimti su savimi mobiliojo ryšio telefoną, pasitikrinti, ar jis įkrautas.

,,Taip gyventojai raginami nepamiršti dėvėti ryškesnę aprangą, su savimi turėti švilpuką ir visada susitarti dėl tikslios susitikimo vietos, jei išvykstate grybauti ne vieni. Jei tai daryti žadate vieni, nepamirškite apie kuo tikslesnę vietą, į kurią išvykstate, informuoti artimuosius", - patarė pareigūnai.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: