Jonaviečiai apjungę savo žinias ir patirtį, Jonavoje, Kauno g. 98 (tel.: 8 633 59385) įkūrė Sveikatingumo ir grožio kliniką „Kinezis". Licencijuotų medicininių sveikatinimo ir grožio paslaugų procedūrų pasiūlymai bei prieinamos kainos ir kokybės santykis privilioja ne vieną jonavietį ir miesto svečią. Kaip sako sutuoktiniai M. ir L. Naujokai, po darbų skubantys namo pas savo dukrytes, klinikoje vadovaujasi pagrindine taisykle - ne kiekybė, o kokybė – suburtas specialistų kolektyvas profesionaliai pasirūpins jūsų išvaizda ir gera savijauta.

Rekomendacijos sklinda iš lūpų į lūpas

Vienas iš klinikos įkūrėjų Laurynas Naujokas – kineziterapeutas, nuolat tobulindamas ir gilindamas žinias apie efektyviausias metodikas, netrukus tapo žinomas Jonavoje, kaip itin geras specialistas. Paprastai tariant, rekomendacijos kreiptis į Lauryną sklido iš lūpų į lūpas.

 

„Kuomet karjeros pradžioje darbavausi vienas, apimdavau daug ką – ir testavimus, ir masažus, gydomąsias mankštas, manualinę terapiją. Stengiausi dėl kiekvieno paciento, gal todėl mane nuo anksčiau rekomenduoja kaip gerą masažuotoją, tačiau noriu pasiųsti žinutę, kad esu kvalifikuotas kineziterapeutas, o ne „masažistas“, - karjeros pradžią prisimena Laurynas Naujokas.

Augant klientų skaičiui, Laurynas pajuto, kad vienam sunku ir pradėjo burti specialistų komandą, kad apjungtų visų stipriąsias savybes.

„Į komandą pasikviečiau ergoterapeutę Aušrą Mikučionienę, kuri dirba ne tik su suaugusiais, bet ir su jaunimu, jų ydingomis laikysenomis, smulkiosios motorikos sutrikimais. Specialistė atlieka fizioterapiją pritaikant elektros stimuliaciją, ultragarso arba vakuuminę terapiją, krioterapiją. Taip pat dirba su nėščiosiomis bei kūdikiais.

Kita komandos narė - kineziterapeutė Greta Krikštonaitytė, kuri daugiau orientuojasi į gydomuosius masažus ir manualinę terapiją. Sugebanti pakonsultuoti ir parodyti, kokius pratimus galima atlikti namuose.  

Dar viena mūsų kineziterapeutė - mokslų daktarė, profesionali sportininkė - Milda Eimontė, kurios specializacija yra judesys, orientuotas į gydomąsias mankštas. Ji dirba ne tik su sportininkais, bet ir su žmonėmis, kurie turi judesio sutrikimų. 

O aš - kineziterapeutas, specializuojuosi testavime, diagnozavime, manualiniame gydyme, sprendžiant neurologines problemas – jei tirpsta koja, ranka, patikrinu, diagnozuoju, gydau arba nukreipiu pas kitą specialistą, jei matau, kad reikia kitokios medicininės intervencijos“, - pasakoja Laurynas.

Nereikalingo nepasiūlys

Viena iš klinikos įkūrėjų  Milda Naujokienė - virš 8 metų patirtį turinti kosmetologė su medicininiu išsilavinimu. Apie šią specialistę jos klientai linkę sakyti, kad ji – savo srities žinovė, o kas svarbiausia, savo klientams neįpirš nereikalingų procedūrų ar priemonių. Visas procedūras Milda parinks individualiai ir tik pagal poreikį.

„Kosmetologija man nėra vien tik SPA ar Relax procedūros. Aš taikau gydomąją kosmetologiją - paauglių odos problemų sprendimą, parenku kitas veido procedūras, masažus. Stengiuosi padėti klientams suprasti savo odą ir jos poreikius, nepasimesti tarp produktų pasiūlos.

Džiaugiuosi, kad mūsų komandą pastiprino ir dermatovenerologė -  gydytoja, atvykstanti iš Kauno, Paulina Grušelionytė, kurios teikiamų paslaugų tikrai trūko Jonavoje. Ji dirba ne tik klinikinį darbą, konsultuoja įvairiais odos problemų klausimais, atlieka odos ištyrimą dermatoskopu, bet ir savo žinias pritaiko puoselėdama kitų grožį.

Daug kam buvo netikėta ir džiugi naujiena, kuomet pas mus pradėjo darbuotis puiki pėdų specialistė – refleksologė Alina Ribokienė. Mūsų specialistė teigia, kad žmogaus pėdose – jo gyvenimo ir gerbūvio atspindys, o  refleksologija yra efektyvi ir transformuojanti terapija“, - sako Milda Naujokienė.   

Kas viršininkas?

Vyras ir žmona savo gyvenimą pasiryžo susieti ne tik santuokoje, bet ir darbe. Kitiems galėtų kilti klausimai, ar nepabosta nuolat būti kartu ir klinikoje, ir namuose? Kas kam vadovauja ir ar nekyla ginčų dėl priimamų sprendimų versle ar šeimoje? Į šiuos pastebėjimus sutuoktiniai tik numoja ranka ir besišypsodami sutartinai atsako – ne.

„Mes darbe nesimatom, nes mūsų skirtingos sferos, nėra trinties, - šypsosi Laurynas. – Bet mums pavyksta rasti aukso viduriuką. Išklausom visų nuomonių, išgristam patarimus, vėliau padiskutuojam, aptariam dienos darbus ir priimam vieningą sprendimą“.

„Vakare skubam pas savo mergaites ir skiriam laiką šeimai. O darbo klausimais dažniausiai pasitariam per pietus,- išgirdusi klausimus juokiasi Milda. – Bet mums tiesiog arba pasisekė, arba toks likimas, kad viskas labai lengvai einasi. Mes tiesiog būnam kartu, mums gera, vienas kitą suprantam ir iš žvilgsnio. Nėra taip, kad vienas direktorius, o kitas pavaduotojas, tik kartais juokaudami vienas į kitą kreipiamės – ką direktoriau?“.

Tiek Mildos, tiek Lauryno polinkis į gydymą atvedė juos iki minties įkurti kliniką ir tapti ne grožio salonu, o licencijuota gydymo įstaiga.  

„Kol dirbom atskirai, kitose įstaigose ir kitiems vadovams, buvo lyg ir tie patys rūpesčiai, tada pagalvojom, kam mums to reik. Ir kai apjungėm savo siekius bei įkūrėm kliniką, pasidarė žymiai lengviau. Dviese paprasčiau valdyti kliniką, yra su kuo pasitarti, lengviau išlaikyti ryšį su darbuotojais“, - priduria grožio specialistė Milda.  

Ateities vizija – plėtra 

Sveikatingumo ir grožio klinika „Kinezis", esant poreikiui, kviečiasi įvairių sričių specialistus iš kitų miestų, o ateities norai –dar daugiau teikiamų sveikatinimo ir grožio paslaugų.  

Pastebime, kad mums norisi plėsti erdves, augti, norisi save dar labiau realizuoti, jauniems specialistams pasiūlyti naujų darbo vietų“, - planus atskleidžia kineziterapeutas Laurynas bei priduria, jog jei pavyks padidinti šiuo metu esančių 8-nių komandos narių skaičių, turimų 5-ių erdvių gali ir nebeužtekti.

Biurokratinės pinklės kiša koją, bet yra alternatyva  

Deja, apgailestauja Sveikatingumo ir grožio klinikos „Kinezis" įkūrėjai, biurokratinės pinklės kiša koją pasirašyti sutartis su Valstybine ligonių kasa (VLK), kuri pacientams privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis kompensuotų valstybės garantuojamas medicinines paslaugas, teikiamas „Kinezis“ klinikoje. VLK sutarčių liūto dalį, pagal nustatytus kriterijus, susižeria didesni miestai nei Jonava, tačiau Milda ir Laurynas žada nenuleisti rankų.

Kita vertus, neturint VLK sutarčių, kreipiantis į kliniką „Kinezis“ nereikia turėti šeimos gydytojo siuntimo, kurio kartais tenka laukti eilėje savaitę ar dvi. Tai reiškia, kad susisiekus su „Kinezis“, išsakius problemą, administratorė nukreips konsultacijai pas reikiamą specialistą praktiškai be eilės.

„Nors kol kas nepasirašėme sutarčių su VLK, bet mes turime ambulatorinį pasą – dirbame su įmonių sveikatos draudimu ambulatoriniam gydymui apdraustais darbuotojais. Gydymo paslaugos pas mus darbuotojams yra kompensuojamos“, - sako kineziterapeutas.   

Kada kreiptis į „Kinezis“

Klinikos pavadinimas - Sveikatingumo ir grožio klinika „Kinezis" – formuoja nuostatą, kad čia teikiamos ir medicinos, ir grožio paslaugos. Tad kyla klausimai, kada reikėtų kreiptis – suskaudus nugarą, išvydus pirmus suprastėjusios išvaizdos požymius ar bet kada?

„Priklauso nuo to, kaip ir kurią kūno vietą Jums skauda. Jeigu skausmas yra ūmus, kreipkitės per pirmąją skausmo savaitę. Jeigu skausmas yra lengvas ir tik maudžiantis, tuomet reikėtų kreiptis keturių savaičių laikotarpyje. 

Jei jaučiate sąnarių, minkštųjų audinių skausmą, sąstingį ar judesių ribojimą, rekomenduoju nedelsiant kreiptis į kineziterapeutą, kad galėtumėte greičiau atgauti gyvenimo kokybę. Nepamirškite, kuo ilgiau delsite, tuo reabilitacijos trukmė ilgėja. Bendradarbiaudami su kitomis medicinos įstaigomis mes galime nukreipti ligonius pas reikiamus specialistus“, - konstatuoja Laurynas. 

Kaip priduria klinikos įkūrėja Milda, jos vyras deda visas pastangas, kad pacientas, atvykęs pas jį, atsikratytų skausmų, pasveiktų, galbūt net išvengtų operacijos. Kalbėdama apie savo sritį, Milda džiaugiasi, kad per savo nemažą darbo praktiką įgijo nuolatinių klienčių, kurios ja pasitiki, ir tai yra didžiulis įvertinimas. 

„Labai džiaugiuosi, kad vis daugiau moterų pradeda rūpintis savo veido oda, bet pastebiu, kad susiduria su sunkumais renkantis tinkamas priemones iš tokios didelės gausos. Aš visada noriu padėti žmogui suprasti,  kada ir kokias priemones jam naudoti, kaip rūpintis savo oda keičiantis sezonui ir kartoju, kad geriau trys geros priemonės nei visa lentyna bereikalingų. 

Į mane visada gali kreiptis moterys nežinančios kokias priemones naudoti, kaip prižiūrėti odą, nesusitvarkančioms su odos jautrumu, sausumu, ypač žiemos, šildymo laikotarpiu. Taip pat atsiradus pirmiems spuogams, ryškėjant aknės pažeidimams ar tiesiog norinčioms atgaivinti pavargusią odą. Aš už sveiką ir švytinčią odą“, - savo siekius vardija Milda. 

Pabaigai sutuoktiniai akcentuoja, kad klinikos specialistų metodikos yra suderintos tarpusavyje ir net ištestuotos asmeniškai tam, kad sveikatingumo ir grožio paslaugos būtų suteiktos kiek įmanoma individualiai ir harmoningai.

Kviečiame atrasti sąsają tarp sveikatos ir grožio bei užsukti į Jonavos Sveikatingumo ir grožio kliniką „Kinezis". Visa detali informacija apie kliniką ČIA.

Kliniką ,,Kinezis" rasite Jonavoje

Kauno g. 98 (tel.: 8 633 59385)

 

 

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: