Jau artėjantį šeštadienį, liepos 22-ąją dieną, vyks sporto mylėtojų itin laukiamas renginys – Jonavos triatlonas. Tai bus trečiasis Lietuvos triatlono taurė (LTT) etapas, po kurio bus pasiekta šio sezono pusiaukelė.

Didelio populiarumo kasmet susilaukiančiame Jonavos triatlone tradiciškai bus galima varžytis olimpinėje ir sprinto distancijose, „Tri-Fun“ rungtyje bei vaikų triatlone. Vyks ir estafečių startai.

Varžybų startas bus duotas pačioje Jonavos širdyje – Joninių slėnyje.

Olimpinės distancijos varžybų dalyviai turės 1,5 km nuplaukti, 40 km nuvažiuoti dviračiu ir 10 km nubėgti. Estafetės komandą sudaro trys dalyviai, kurie pasikeisdami tarp rungčių turės 1,5 km nuplaukti, 40 km nuvažiuoti dviračiu ir 10 km nubėgti.

Sprinto distancijoje dalyviai turės 750 m nuplaukti, 20 km nuvažiuoti dviračiu ir 5 km nubėgti. Estafetės komandą taip pat sudaro trys dalyviai.

Vaikų varžybų dalyviai turės nuplaukti 50 metrų, 2,5 km nuvažiuoti dviračiu ir nubėgti 500 m. Šiemet bus duotas startas ir mažyliams. „Splash&Run” rungtyje mažieji sportininkai turės nubėgti iki tvenkinio, susišlapinti veidelį ir grįžti atgal.

Olimpinės distancijos sportininkai startuos 8.30 val. 11.30 val. bus duotas startas vaikų triatlonui, o 12 val. - „Splash&Run”. 13 val. startuos sprinto distancijos dalyviai, o 15.15 val. - „Tri-Fun“ dalyviai.

Tarp dalyvių netrūks žinomų Lietuvos triatlonininkų. Sąraše yra Marijus Butrimavičius, Tomas Burbulis, Gediminas Pajėda, Gabrielė Garbauskaitė bei kiti.

Nuolatinis tokių varžybų dalyvis Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius džiaugiasi artėjančia dar viena sporto švente. Jonavos triatlonas rengiamas jau aštuntą sykį.

„Labai džiugu, kad tęsiame tradiciją Jonavoje turėti didelį triatlono renginį. Ne kartą girdėjome atsiliepimus apie puikią ir vaizdingą Jonavos trasą. Noriu paskatinti visus nebijoti išbandyti savo jėgas šiose varžybose, nes distancijos yra pačios įvairiausios. Bus labai smagu dar sykį pamatyti didelį būrį sportuojančių žmonių pačiame Jonavos centre“, - sakė meras M. Sinkevičius.

Visiems dalyviams, įveikusiems pasirinktą etapo distanciją, bus įteikti atminimo medaliai. Prizininkams visose numatytose amžiaus grupėse bus įteiktos taurės ir rėmėjų įsteigti prizai.

Organizatoriai perspėja, kad nuo 9 val. iki 15.30 val. tam tikrose gatvių atkarpose vyks intensyvus dviračių eismas. Eismą reguliuoti įvažiavimuose į dviračių trasą padės savanoriai. Taip pat kiekvienoje gatvėje, kertančioje dviračių trasą, bus pastatyti ženklai „įvažiuoti draudžiama“, o prie jų budės savanoriai.

LTT atsiprašo už galimus nepatogumus ir kviečia palaikyti sportininkus arba patiems sudalyvauti triatlono šventėje Jonavoje.

Varžybų programa:

2023 m. liepos 22 d. (šeštadienis)

7:00-15:00 Registracija/starto paketų išdavimas

8:30-8:33 Olimpinės distancijos ir estafečių startas

11:30 Vaikų triatlono startas

12.00 „Splash&Run” mažylių startas

12:15 Olimpinės distancijos ir vaikų triatlono apdovanojimai

13:00 Sprinto distancijos ir estafečių startas

15:15 „Tri-Fun“ startas

16:00 Sprinto distancijos ir „Tri-Fun“ apdovanojimai.

Organizatorių info. ir nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: