UAB "Jonavos vandenys" kviečia iš šešėlio trauktis savavališkai prisijungusius ir už paslaugas nemokančius klientus.

Gyventojams neteisėtai prisijungus prie centralizuotų vandentiekio, buitinių nuotekų ar paviršinių (lietaus) nuotekų tinklų UAB „Jonavos vandenys“ patiekia daugiau vandens nei deklaruoja klientai.

Anot bendrovės direktoriaus Romo Keliausko, specialistų patikros atskleidė, kad į buitinių nuotekų tinklus patenka apie 40-50 proc. infiltracijos - tik 10 proc. iš jų sudaro vanduo nuo gatvių paviršiaus, o didžioji jų dauguma nuo namų stogų, drenažo, kietųjų dangų. To pasekmės - į įmonės „Jonavos vandenys“ buitinių nuotekų ir paviršinių (lietaus) nuotekų valyklas atiteka didesni kiekiai, kuriuos privaloma sutvarkyti, patiriamos didesnės veiklos sąnaudos, o nuostolius dengia tvarkingai už paslaugas mokantys klientai.

„Būna įvairių situacijų, kai gyventojai tampa „nelegaliais“ mūsų paslaugų gavėjais. Neretai vartotojai net nežino, kad jų drenažas teka į buitinių nuotekų tinklą. Tuo tikslu kviečiam iki rugsėjo 1 d. susisiekti su mumis, geranoriškai aptarti situaciją, su specialistu pagalba išsiaiškinti techninius klausimus bei išvengus sankcijų tapti legaliu mūsų klientu“, - sako UAB „Jonavos vandenys“ direktorius Romas Keliauskas.

Bendrovės „Jonavos vandenys“ tikslas yra ne bausti, o išsiaiškinti realų paslaugomis aptarnaujamų klientų skaičių, kas leistų tinkamai planuoti tinklų plėtrą bei mažinti patiriamus nuostolius, todėl gyventojams, dėl įvairių priežasčių tapusiems neteisėtais klientais ir apie tai pranešus iki š. m. rugsėjo 1 d., nebus taikomos sankcijos.

Po 2020 m. rugsėjo 1 d. bendrovei su specialia įranga nustačius savavališkus pasijungimų atvejus baudos bus skaičiuojamos vadovaujantis Aplinkos ministro įsakymu patvirtintomis Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros naudojimo ir priežiūros taisyklėmis.

Gyventojai, geranoriškai susisiekę su įmone iki nustatytos datos, gaus visą reikalingą specialistų pagalbą, galės naudotis paslaugomis ir tvarkytis reikiamus dokumentus sutarčiai sudaryti.

Informacija teikiama +370 349 53628, kat@jonavosvandenys.lt 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: