Jonavos „Vikingai“ komanda besiruošdama artėjančiam 2022/2023 m. Lietuvos Futsal A lygos čempionatui rugpjūčio 19-21 dienomis dalyvavo Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“. Turnyre be praėjusių metų Lietuvos Futsal A lygios vicečempionų taip pat dalyvavo dvi Lenkijos Futsal Ekstraklasa komandos: turnyro šeimininkai KS Constract Lubawa ir FC Reiter Torun.

Rugpjūčio 19 d. Jonavos „Vikingai“ draugiškose rungtynėse išbandė jėgas su turnyro šeimininkais KS Constract Lubawa ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 2:5.

Rugpjūčio 20-21 dienomis vyko salės futbolo turnyro „Copernicus Cup“ kovos.

Rugpjūčio 20 dieną Jonavos „Vikingai“ susitiko su KS Constract Lubawa komanda ir po itin atkaklios kovos nusileido pajėgiems varžovams rezultatu 3:4.

Rugpjūčio 21 dieną Jonavos „Vikingai“ sužaidė su kita Lenkijos Futsal Ekstraklasa komanda FC Reiter Torun, kurią užtikrintai įveikė rezultatu 7:4 ir turnyre iškovojo sidabro medalius.

Jonavos „Vikingai“ žaidėjas Taras Onufrak tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju įmušęs 5 įvarčius.

Jonavos „Vikingai“ nariai ne tik dalyvavo salės futbolo turnyro „Copernicus Cup“ kovose, bet laisvalaikio metu aplankė Liubavos miesto senamiestį, kuriame yra Šv. Onos ir Šv. Barboros bažnyčios bei gynybinės miesto sienos. Taip pat nuvyko ir aplankė Grunwald apylinkes, kur 1410 metais vyko istorinis Žalgirio mūšis.

Kas mes ?!! Vikingai !!!

Jonavos „Vikingai“ inf. ir nuotr. 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: