Investuokite į aukštos kokybės batelius

Įsigijus aukštos kokybės batus būsite tikros, kad jie bus ne tik patogesni, bet ir tarnaus ilgesnį laiką. Stenkitės pirkti aukštakulnius pagamintus iš aukštos kokybės odos. Minkštos odos batuose pėda galės kvėpuoti, o tai sumažinsi pūslių atsiradimo riziką. Pigūs aukštakulniai bateliai dažnai yra gaminami iš ypač kietų plastiko pagrindu sudarytų medžiagų, kurios nėra patogios. Vis dėlto, nesivaikykite garsių prekės ženklų. Patartina batelius rinktis pagal jų kokybę, o ne prekinio vardo žinomumą.

Atkreipkite dėmesį į batelio dizainą

Kiekvienos moters pėda yra išskirtinė, todėl prieš perkant batelius būtina juos pasimatuoti. Patogiausi bus tiek bateliai, kurie labiausiai atitiks mūsų pėdos linkį. Dėl šios priežasties daugeliui moterų patogiau vaikščioti su aukštakulniais, kurie priekyje turi papildomą platformą. Ji sumažina bato išlinkimą, todėl pėda nėra taip stipriais varginama. Atkreipkite dėmesį į savo pėdos plotį. Juokinga tikėtis, kad plačių pėdų savininkės jausis patogiai dėvėdamos smailianosius batelius. Verčiau rinktis kitokio dizaino batelius su kuriais atrodysite taip pat dailiai. Dar vienas patarimas  renkantis batelius – atkreipti dėmesį į kulniuko storį. Nepaisant to, kad aukšti smailūs kulniukai atrodo fantastiškai, verčiau tokius batelius rinktis tik šventėms. Kasdienio nešiojimo batai moterims turėtų būti storesniu kulnu, nes tai padeda išlaikyti pusiausvyrą. Dėvėdamos batus storais kulniukais jausitės drąsesnės ir galėsite kontroliuoti savo laikyseną. Taip pat, moterims, kurioms svarbu komfortas patariama rinktis tokio dizaino batelius, kurie turėtų papildomą kojos prilaikymą. Ieškokite uždarų ar su papildomus raištelius turinčių batų. Raištelių ir dirželių pagalba galėsite lengvai kontroliuoti bato plotį, tai suteiks papildomo komforto.

Papildomos pagalbos priemonės

Norėdamos išvengti diskomforto avint aukštakulnius patartina įsigyti tam tikrų priemonių, kurios palengvins jų dėvėjimą. Savo rankinėje visada turėkite specialių pleistrų, kuriais užkirsite kelią pūslių susidarymui. Atsiradus tiesioginiam odos pažeidimui skausmo dėvint avalynę neišvengsite, todėl pajutę pirmuosius diskomforto ženklus stenkitės juos eliminuoti.  Rinkitės kūno spalvos, vandeniui atsparius pleistrus, kurie išsilaikys visą dieną. Dėvėti aukštakulnius gali būti sudėtinga dėl to, kad mūsų pėda juose slysta. Dėl prasto sukibimo galime patirti sunkių traumų. Šiuo metu rinkoje gausu įvairios paskirties vidpadžių, kurie gali sumažinti pėdos slydimą. Norėdami kojoms suteikti papildomo komforto rinkitės geliu užpildytus vidpadžius, kurie suteiks papildomos amortizacijos pėdai. Karštomis vasaros dienomis turėkite specialių šaldančių purškalų, kurie padeda sumažinti pėdų tinimą ir nuovargį.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: