Kaip išsirinkti patikimas padangas?

Apžiūrėkite padangas. Tai pat patikrinkite automobilio vadovą, jame turėtų rašyti, kas kiek metų rekomenduojama keisti padangas. Geriausia kai padangas patikrina mechanikas ir pasako ar jas reikia keisti .

Taip pat turėtumėte reguliariai tikrinti padangų protektorius. Protektoriaus gylio tikrinimas – įdėkite centą aukštyn kojomis į protektorių arba griovelius. Jei aiškiai matote visą Linkolno galvą, greičiausiai jūsų protektoriai yra susidėvėję ir gali būti laikas juos pakeisti. Šoninės sienelės įtrūkimai – Patikrinkite, ar šoninėse sienelėse nėra įpjovimų ar deformacijų. Jei matote kokių nors griovelių, jūsų padanga gali būti ant nuotėkio ribos. Išsipūtimai ar pūslės – pastebimas išsipūtimas ar pūslė gali rodyti silpną išorinį paviršių.

Vibracija – ar jūsų automobilis pastebimai vibruoja, kai vairuojate?

Tai gali reikšti dabartines problemas ir galimą pavojų kelyje. Jei jums reikia naujų padangų, pirkite būtent jūsų automobiliui skirtą dydį ir tipą. Skirtingų tipų padangų maišymas gali ne tik pakenkti, bet ir būti pavojingas.

Nustatykite tinkamą padangos dydį

Padangos šone rasite nurodytas skaičių ir raidžių kombinacijas, tai yra padangų specifikacija, ant kurios parašytas dydis ir kokiam sezonui skirtos padangos. Tai labai vertinga informacija, nes tai pagrindiniai kriterijai pagal kuriuos jus pritaikysite jūsų automobiliui kitas padangas.

Transporto departamento saugos kodeksas – šis kodas patvirtina, kad padangų gamintojas atitinka transporto departamento padangų saugos standartus. Po jo pateikiamas jūsų padangos ID numeris ir informacija apie tai, kur ir kada padanga buvo pagaminta.

UTQG – bandymo metodas, naudojamas padangos protektoriaus nusidėvėjimui, sukibimui ir temperatūrai įvertinti. Piktogramos – pasižymi unikaliais padangos pranašumais. Pavyzdžiui, „M+S“ reiškia, kad padanga atitinka gamintojų asociacijos standartus dėl purvo ir sniego.

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: