Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, „karštas“ savaitgalis išpuolė Jonavos ugniagesiams gelbėtojams ir ne tik jiems, bet ir policijai. Net šeši pranešimai dėl įvykių ugniagesius gelbėtojus pasiekė spalio 27-ąją.

Apie 00 val. 46 min. į Vilniaus g. 29 – ąjį namą skubėjo policija, ugniagesiai ir medikai. Pranešta, kad bute su pagaliais mušasi du broliai. Atvykus policijai, durų niekas neatidarė. Ugniagesiai gelbėtojai ištraukiamosiomis kopėčiomis pakilo iki virtuvės lango ir jį atidarius į vidų įleido policijos pareigūnus. Bute policija rado 1995 m. g. miegantį asmenį, kitas, 1993 m.g. rastas pasislėpęs po čiužiniais. Smurto požymių nebuvo, broliai sužalojimų nepatyrė. Abu iš pažiūros buvo neblaivūs, tačiau tikrintis – atsisakė. Vienas iš brolių pristatytas į gydymo įstaigą.

Apie 1 val. 35 min. policijai pranešta, kad Vasario 16-osios g. 15 namo kaimynų bute girdisi konfliktas – verkia moteris, šūkauja vyrai. Iš kart neatidarius buto durų vėl kviesti ugniagesiai gelbėtojai, tačiau vėliau, vyriškis atidarė duris ir paaiškino, kad bute yra su draugais ir sugyventine. Visi keturi asmenys smarkiai apgirtę.                 

Spalio 27-ąją apie 12 val. 38 min. ugniagesiai gelbėtojai kviesti į Žeimių sen., Žeimių mstl., Kauno g. Mūrinio namo kamine degė suodžiai, ugniagesiai gelbėtojai budėjo įvykio vietoje. (Krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai).       

Apie 14 val. 57 min. pranešta, kad Kulvos sen., Marviliaus k. ant automobilio „Honda“  nuvirto medis, nukentėjusių žmonių nebuvo. Gelbėtojai į šalikėlę patraukė medį, nušlavė kelio dangą.

Šilų sen., Šilų k., Beržų g. apie 15 val. 41min. pranešta,  kad "Aibės" parduotuvėje kibirkščiuoja nukritę elektros laidai. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai aptiko kibirkščiuojantį laidą, einantį nuo elektros stulpo į elektros paskirstymo dėžutę ant parduotuvės sienos. Gelbėtojai budėjo, kol atvyko iki AB ESO avarinės brigados.

Dar vienas iškvietimas spalio 27-ąją dėl degančios šiukšliadėžės Ruklos sen., Ruklos mstl. Laumės g.Tačiau atvykę ugniagesiai gaisro požymių neaptiko.

Archyvo nuotrauka 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: