Lapkričio 18 dieną Vilniuje, „Avia Solutions Group“ arenoje, vyks „KOK MEGA SERIES HERO’S“ turnyras. Jame rungsis ir sporto klubui ,,Faiteris" atstovausiantis jonavietis Evaldas Balsys, kurio ringe lauks olandas Jahfaro Gezius.


Nuotaikos –  skirtingos


Kaip pasakoja E. Balsio treneris Matas Vaicekauskas, jonavietis profesionaliame ringe rungsis antrą kartą. 


„Žinau, kad abu apie šią kovą galvojame nuolat. Evaldas dega užsivedimu ir laukia jos kiekvieną minutę, jis tiesiog gyvena ja. 


Aš –  atvirkščiai: nerimauju, rūpinuosi viskuo. Na, ko gero, taip jaučiasi dauguma trenerių“, – paklaustas apie nusiteikimą kovai kalbėjo M. Vaicekauskas.


Pasiruošimo laikotarpis


Dabar jonaviečiai gyvena pasiruošimo ritmu. 


„Iki kol sužinojome varžovą, treniravomės nepersistengdami, šešis kartus per savaitę. Dabar, kai jau žinome su kuo teks rungtis, pradėjome pasiruošimo programą, treniruotes suintensyvinome – treniruojamės 12 kartų per savaitę. 


Pirmas dvi savaites rytais laviname jėgą, paskutines dvi – dėmesį skirsime ištvermei. Vakarinėse treniruotėse visada dirbame ties reikiama technika. 


Taip pat kartą į savaitę vykstame pas draugus į kitus miestus pasisparinguoti, pasidalinti patirtimi.


Džiaugiamės, kad kol kas pasiruošimas vyksta be traumų, sklandžiai, nes išvengti jų varžybų periodu – sunku: treniruotėse atiduodi daugiau savęs, kartais net perlipi per save, o prasidėjęs nuovargis atneša ir klaidų, iššaukiančių netaisyklingus judesius bei pačias traumas“, – kalbėjo M. Vaicekauskas.

 
Neabejoja, kad priešininkas rimtas


Paklaustas, kaip vertina varžovą, treneris pripažįsta, kad veikti bus ką.


„Iki kol sužinojome, kad kova bus prieš Jahfaro Gezius, apie jį nebuvome girdėję. Visgi, pradėjus domėtis supratome, jog gavome rimtą priešininką.

Jis yra tituluotas kovotojas, buvęs Olandijos MMA ir kikbokso čempionas iš „MIKE'S GYM“ klubo, kuris, ko gero, yra vienas stipriausių pasaulyje. 


Gavome rimtą iššūkį, bet mes jam ir ruošiamės. Kovoti su tokiu priešininku – garbė“, – teigė treneris. 


Tiki pergale


Pats E. Balsys į kovą eina nusiteikęs ryžtingai. 


„Ši kova man antroji KOK turnyre. Pirmą savo kovą jame laimėjau, o dabar galvoje mintys tik apie tinkamą pasiruošimą bei pergalę prieš varžovą.


Esu nusiteikęs pozityviai. Daug dirbu, treniruojuosi. Atiduodu visą save. Dėl to pasitikiu savo jėgomis ir nors varžovas stiprus, laukia sunki kova, pergalė bus mano“, – užtikrintai sakė kovotojas. 


E. Balsys ir Jahfaro Gezius kausis kategorijoje iki 75 kilogramų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: