Susipažinkite – Policijos reidai rugsėjo mėnesį, savo socialinio tinklo paskyroje skelbia Lietuvos policija. O štai Kauno AVPK Jonavos r. policijos komisariatas žada visą rugsėjį taikyti efektyvią ir pasiteisinusią priemonę.

Policijos reidai:

Rugsėjo 1–4 d. pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė, taip pat ir vairuotojų pareigų pėstiesiems kontrolė.

Rugsėjo 6–10 d. naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis kontrolė.

Rugsėjo 6–11 d. pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė.

Rugsėjo 16–22 d. eismo dalyvių kontrolė išaiškinant prioritetinius KET pažeidimus.

Rugsėjo 23–25 d. elektrinių paspirtukų vairuotojų kontrolė, saugos priemonių dėvėjimas (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais, šalmų ir kt.).

Saugumo priemonės Jonavoje

Šalyje visą rugsėjo mėnesį ypatingas policijos dėmesys bus skiriamas sustiprintai eismo kontrolei prie ugdymo įstaigų. Tokios efektyvios tradicijos laikysis ir Kauno AVPK Jonavos r. policijos komisariatas.

„Piko valandomis – ryte ir pasibaigus pamokoms – budima prie pėsčiųjų perėjų, esančių šalia ugdymo įstaigų. Ir tai yra efektyvi priemonė, kuri jau tapusi tradicine. Kaip ir kasmet, šalia perėjų budi policijos pareigūnai, talkina Šaulių sąjunga, policijos rėmėjai, taipogi sulaukėme ir gražios tėvų iniciatyvos, kurie pasisiūlė pabudėti intensyvaus eismo metu.

Noriu padėkoti ir rajono savivaldybei, kad rūpinasi mažųjų eismo dalyvių saugumu. Paryškintos pėsčiųjų perėjos bei atnaujintas ženklinimas „Apsaugok mane“, tikrai atkreipia tiek pėsčiųjų, tiek vairuotojų dėmesį“, - teigia Kauno AVPK Jonavos r. policijos komisariato viršininkas Šarūnas Martinkėnas.

Pasak viršininko, Jonavos pareigūnai kaip ir kasmet vykdys iniciatyvas mažiesiems mokiniams. Jiems bus dalinami atšvaitai, šviesą atspindinčiais elementais bus klijuojami viršutiniai drabužiai, kuprinės. Tokių iniciatyvų sulauks tiek miesto, tiek kaimo ugdymo įstaigos.   

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: