Šiandien, lapkričio 24-ąją vyko išvažiuojamasis Saugaus eismo komisijos (SEK) posėdis. Be kitų eilės aptartų klausimų, aktyviai diskutuota dėl Kosmonautų ir Žeimių gatvių sankryžos.

Kaip žinia, dėl pavojingos sankryžos, dar 2020 metais birželio mėnesį buvo uždrausta įvažiuojant į Žeimių gatvę iš Kosmonautų gatvės sukti į kairę. Pasak SEK pirmininko Erlando Andrejevo, toks sprendimas pasiteisino, mat nuo to laiko nėra fiksuoti įskaitiniai eismo įvykiai. Tačiau pradėjus Lietavos gatvės rekonstrukciją bei ją uždarius, visi automobilių srautai nusikreipė per Kosmonautų gatvę. Neapsikentę spūsčių ir eismo intensyvumo į SEK kreipėsi gyventojai.

„Į Saugaus eismo komisiją kreipėsi daugiau nei 260 gyventojų su prašymu pakoreguoti šį anksčiau priimtą sprendimą  ir galbūt drausti sukti į kairę tik piko metu, o savaitgaliais ir vakaro metu, kai jau piko nėra, leisti sukti abejomis kryptimis. Šiandien priėmėm sprendimą, kad darbo dienomis, nuo 7 valandos ryto iki 19 valandos bus leidžiama sukti tik į dešinę, kitu metu, nuo 19 valandos iki 7 valandos ryto bei savaitgaliais leidžiama sukti ir į kairę, ir į dešinę“, - po priimto komisijos sprendimo sakė E. Andrejevas.

Taip pat šioje sankryžoje netrukus bus įrengtas ir Stop ženklas, kuris, tikimasi, paskatins vairuotojus būti atidiems ir įsitikinti ar įvažiuoti iš Kosmonautų g. į Žeimių gatvę yra saugu.

Kiek vėliau dar bus svarstomas klausimas dėl  Žeimių gatvės ženklinimo– brėžti ištisines linijas ar ne.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: