Siekiant gyventojams kuo greičiau pristatyti laiškus bei siuntas, šią Kovo 11-ąją dirbs visi didžiuosiuose miestuose esantys pašto skyriai, taip pat dalis jų mažesniuose miestuose. Didmiesčiuose taip pat dirbs ir laiškininkai. Paprastai šventinėmis dienomis dirba tik prekybos centruose esantys Lietuvos pašto skyriai. 

„Dėl karantino toliau fiksuojant didelius siuntų srautus, dalis jų klientus pasiekia per ilgesnį laiką nei įprastai. Suprantame, kad pastaruoju metu klientams dėl to kilo nepatogumų ir darome viską, kad juos kuo greičiau išspręstume. Sutelkę papildomus išteklius vien per praėjusį savaitgalį išskirstėme apie 100 tūkst. siuntų bei laiškų, kurie jau yra pakeliui pas gavėjus. Siekdami dar labiau paspartinti siuntų pristatymą, priėmėme sprendimą, kad dalis pašto skyrių ir laiškininkų dirbs ir šventinę dieną. Žinoma, už darbą šią dieną jiems bus mokamas didesnis atlygis“ – sako Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Ugnė Bartašiūtė. 

Kovo 11-ąją veiks ir Lietuvos pašto kontaktų centras. Su konsultantais galima susisiekti telefono numeriu 8 700 51 400 arba 1842, taip pat palikti žinutę socialiniame tinkle Facebook, rašyti el. paštu info@post.lt.  

Bartašiūtė pažymi, kad paštu keliaujančių siuntų srautas ir toliau išlieka toks pat kaip intensyviausiu laikotarpiu – lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Papildomų iššūkių taip pat kelia šiuo metu įmonėje vykdomas perėjimas prie pilnai automatizuoto siuntų skirstymo, kuris padidins darbo greitį ir sumažins klaidų tikimybę. Pereinamuoju laikotarpiu dėl to reikia pritaikyti šimtus operacijų procesų, koreguoti logistikos maršrutus, pritaikyti IT sistemas ir pan. Kadangi Lietuvos paštas veiklą vykdo 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, visus šiuos darbus tenka įgyvendinti paraleliai, nestabdant einamosios veiklos. 

Siekiant užtikrinti kuo spartesnį ir sklandesnį siuntų pristatymą, Vilniaus logistikos centre šiuo metu visą parą pamainomis dirba papildoma žmonių komanda. Su išaugusiais siuntų kiekiais susitvarkyti padeda įdarbinti papildomi darbuotojai ir kituose padaliniuose. 

Daugiau informacijos apie Lietuvos pašto darbą šiomis dienomis galima rasti specialiame DUK. 

Jonavos pašto skyrių, kurie dirbs Kovo 11-ąją, darbo laikas: 

Jonavos 4-asis paštas (Chemikų g. 35)  - 09:00 – 13:00 

Jonavos paštas - 09:00 – 13:00

Taip pat skaitykite: