Dar praėjusių metų pavasarį Jonavoje (Vasario 16-osios, J. Basanavičiaus, Žeimių gatvėse) sukabintos trys greičio radarų dėžės. Dauguma jonaviečių, ko gero, jau žino, kad pats matuoklis - tik vienoje jų: ne kartą skelbta, kad jo vieta bus keičiama.

Portalas jonavoszinios.lt pasidomėjo, kiek ir kur greičio mėgėjų radaras spėjo užfiksuoti šiais metais. 

Kaip informavo Lietuvos kelių policijos tarnyba,  Administracinių nusižengimų registre duomenys šiais metais buvo gaunami iš greičio matavimo sistemų, įrengtų Jonavoje, J. Basanavičiaus g. 53Z ir Žeimių g. 17C.

,,Šiais metais (iki balandžio 19 d. įskaitytinai) Administracinių nusižengimų registre įregistruota 1 550 Kelių eismo taisyklių pažeidimų atvejų. Atitinkamai – 212 (J. Basanavičiaus g.) ir 1 338 (Žeimių g.)", - teigė Lietuvos kelių policijos tarnyba. 

Statistikos, kiek kilometrų per valandą greitį viršijo pažeidėjai, minėta tarnyba nerenka, tad ir duomenys nepateiktini.

Atkreipiame dėmesį, kad nors iš pareigūnų pateiktų duomenų galima daryti išvadą, jog iki šiol greičio matuoklis veikė J. Basanavičiaus bei Žeimių gatvėse, jo vieta bet kada gali būti pakeista.

Lietuvos kelių policijos tarnyba akcentuoja, kad saugaus greičio nepasirinkimas ar leistino greičio viršijimas tampa skaudžių eismo įvykių priežastimi.

Nuotraukoje - viena iš Jonavoje įrengtų greičio radaro dėžių. Archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: